Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Kodėl vyrai nemėgsta sakyti „Aš tave myliu“?

Aistra
K. Vanago BFL nuotr. / Aistra
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Vyrai savo meilę moteriai išsako per veiksmus, moterys – per žodžius. Taigi moterys ir vyrai meilę rodo skirtingai, o tai gali sukelti nesusipratimų ar netgi skausmo.

Moterys mėgsta kalbėti apie savo jausmus, kalbėdamos apsipalaiduoja, tačiau problema ta, jog tai visiškai neatpalaiduoja vyrų. Priešingai, kelia įtampą ir sumišimą.

Vyrai tikrai nori pradžiuginti moteris ir ištarti joms gražių žodžių, tačiau nežino, kaip tai padaryti. Jie žino tik tada, kai moteris jiems pasako, kaip tai padaryti. Kitais atvejais, jie nedarys nieko, o moterys liks įžeistos ir nepatenkintos.

Ką daryti, kad vyrai parodytų jausmus?

1. Nesitikėkite iš jo to, koks jis nėra.

Negalite visą gyvenimą ant savo vaikino pykti dėl to, kad nepadaro ko nors, ko tikitės, jūs turite priimti jį tokį, koks yra. Spręskite pačios, ar tai galite.

2. Nekalbėkite apie jausmus.

Ypač kai esate nusiminusi, įsitempusi ar pikta, tai gali blogai baigtis. Nusimaudykite karštoje vonioje, pasivaikščiokite, pažiūrėkite filmą ar pakalbėkite su drauge. Moterys žino, kaip nuraminti ir priversti jaustis geriau.

3. Paprašykite jo pagalbos.

Atsiminkite, kad vyrai mėgsta savo meilę rodyti padėdami. Išmokite paprašyti palaikymo. Paklauskite, kaip jis spręstų tam tikrą problemą. Nustebsite, kaip greitai jis pasiūlys sprendimą. Vyrai tai tikrai moka. Tuomet geriau jausitės ir jūs, ir jis.

4. Pagirkite jį.

Pagirkite, kai jums padaro ką nors gero. Nesiskųskite, kad nuolat elgiasi ne taip.

5. Leiskite jam pajusti pergalės skonį.

Vyrai mėgsta būti didvyriai, mėgsta nugalėti. Daugelis moterų linkusios parodyti, kad pačios gali viską padaryti, tačiau kartais geriau pasikliauti partneriu. Supraskite, juk jis nori padaryti jums įspūdį.

Komentaruose pasidalykite patirtimi, ar jūsų partneris dažnai jums sako, kad myli.

Komentarai
Šioje istorijoje Meilė
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt