Publikuota: 2014 sausio 6d. 10:57
Žmonės.lt

20 metų su pertraukomis rūkęs Aleksandras Pogrebnojus nusprendė atsisakyti žalingo įpročio

Naujus 2014 metus dizaineris Aleksandras Pogrebnojus pradeda atsisakydamas žalingo įpročio, kuris jau 20 metų su pertraukomis buvo jo gyvenimo dalis. Sekmadienio vakarą A.Pogrebnojus surūkė paskutinę cigaretę ir nusprendė rūkymui pasakyti „ne“.
Aleksandras Pogrebnojus
Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr. / Aleksandras Pogrebnojus

„Tai nėra koks nors Naujųjų metų pažadas. Seniai norėjau tai padaryti, bet vis neprisiruošdavau. Atėjo laikas tiesiog drastiškai spręsti šį reikalą ir atsisakyti rūkymo“, – portalui Žmonės.lt pasakojo dizaineris.

Aleksandras teigė, kad kokios nors prievartos ar priežasties atsisakyti rūkymo nebuvo. „Tiesiog nusibodo: namie negali rūkyti, reikia eiti į lauką, yra dar kitokių nepatogumų. Jei kas nori, tai tegul rūko, bet aš dabar nenoriu. Pažiūrėsime, kaip man seksis. Geriau mesti dabar nei atsiradus kažkokiai rimtai priežasčiai“, – kalbėjo A.Pogrebnojus.

Paklaustas, ar ketina išbandyti alternatyvas, pavyzdžiui, elektrines cigaretes, jis buvo kategoriškas. „Tikrai ne. Esu išbandęs jas, tačiau likau labai nusivylęs. Dar blogiau yra nei paprastos cigaretės. Alternatyva yra tik viena – nerūkyti“, – teigė Aleksandras. Vyras užsiminė, kad prisipirko saldainių, kad nekiltų ranka griebtis cigaretės, o ar užteks valios atsisakyti nikotino, parodys tik laikas.

Tikėtina, kad ne vienas sostinės gyventojas po Naujųjų galbūt atsisakys žalingo įpročio, nes nuo sausio 1-osios Vilniaus viešojo transporto stotelių laukimo paviljonuose draudžiama rūkyti. Taip pat rūkyti yra draudžiama ir Vinco Kudirkos aikštėje bei Bernardinų sode.

Aleksandras Pogrebnojus su žmona Monika
Aleksandras Pogrebnojus su žmona Monika

 

Skaityti visus komentarus 25
Komentuoti straipsnį
PRISIMINTI
ATSTATYTI
Pranešti klaidą
Pažymėkite klaidą tekste, pele paspaudę kairijį pelės klavišą
Užpildykite klaidos formą ir išsiųskite
Komentuoti
* - privalomi laukai

Komentaras įrašytas

Naujausi komentrai

Skaityti visus komentarus 25
Komentarų nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Kategorijos pabaiga