Pirmadienis 2015.08.31
Pranešk naujieną
Daugiau orai.lt

Andrius Tapinas pradėjo rašyti antrąją knygą

Andrius Tapinas
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr. / Andrius Tapinas
Šaltinis: Žmonės.lt
A A

Žurnalistas, TV laidų vedėjas ir rašytojas Andrius Tapinas, ką tik pristatęs pirmąją savo knygą „Vilko valanda“, ilgai nelaukęs vėl pasinėrė į fantastikos pasaulį – pradėjo rašyti antrąją stimpanko stiliaus knygą.

Daugiau Žmonės.lt naujienų ir diskusijų – mūsų Facebook puslapyje!

Apie tai savo draugams ir gerbėjams A.Tapinas pranešė savo „Facebook“ paskyroje. Pirmojoje knygoje „Vilko valanda“ atskleidžiamas kitoks ir netikėtas Vilnius, o naujausiame kūrinyje vietos atsiras ir Kaunui.

„Kadangi bus rašoma ir apie Kauną, tai pirmasis sakinys tiesiog pats pasirašė: „Lygiomis kaip stiklas Kauno gatvėmis lėkė garo karietos“, – su ironijos žiupsniu pirmąjį knygos sakinį parašė žurnalistas. O kaip gi kitaip. Juk laikinoji sostinė šiuo metu garsėja vairuotojų „tykančiomis“ duobėmis, o internete sklando naujasis miesto herbas, kuris atspindi nepavydėtiną Kauno kelių būklę.

Žmonės.lt
Komentarai: 7
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt  

Mieli skaitytojai,
portalas 15min.lt augs ir vystysis, jeigu ir toliau gaus pajamas iš reklamos, kitų pajamų mes neturime. Kadangi jūs naudojatės reklamos blokavimo programa, reklamų nematote, išskyrus šią vieną. Prašome jūsų supratimo. Gero naršymo! 15min komanda.

Uždaryti