Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Aplink Viduržemio jūrą per 7 dienas

Karina Krysko
Asm. albumo nuotr. / Karina Krysko
Šaltinis: „Privatu“
0
Skaitysiu vėliau
A A

Maždaug 20 lietuvių kompanija, tarp kurių buvo grupės „69 danguje“ narės I. Martinkėnaitė su šeima ir K. Krysko su mylimuoju S. Skambinu, neseniai grįžo iš poilsinės kelionės po Viduržemio jūrą. Šviežiais įspūdžiais keliautojai pasidalijo su „Privatu!“ skaitytojais.

Asm. albumo nuotr./Ingrida Martinkėnaitė
Asm. albumo nuotr./Ingrida Martinkėnaitė

Ingrida Martinkėnaitė (32)
Vos nepavėlavo į laivą

„Viskas buvo tiesiog fantastiška! Daug pamatėme, atsipūtėme, mėgavomės geru oru ir gardžiausiais patiekalais“, – taip išvyką apibūdina Ingrida, keliavusi su vyru Andrejumi ir dukrele Marija. Beje, mažylei ši kelionė į užsienį – pirma. „Ji viskuo domėjosi. Marijai itin rūpėjo sužinoti, ar vis dar Ispanijoje, ar jau Italijoje“, – šypteli Ingrida.
 

Asm. albumo nuotr./Ingrida Martinkėnaitė
Asm. albumo nuotr./Ingrida Martinkėnaitė

Šeima labai išsigando, kai, vaikščiodama po Maljorką, suprato vėluojanti grįžti į laivą.  „Kad spėtume, bėgome du kilometrus. Per stebuklą nelikome už borto. Buvome paskutiniai keleiviai, po kurių trapas buvo pakeltas“, – prisimena I. Martinkėnaitė.
Beje, kelionėje atlikėjos šeimai teko ištverti didžiulę jūros audrą. Ingrida neslepia, kad vaizdas už borto buvo kraupus. Dainininkė save ramino tuo, jog ji su šeima gyveno aštuntame laivo aukšte įkurtame viešbutyje. „Laivas buvo fantastiškas. Jame buvo visko: nuo teniso aikštelių ir lauko baseinų iki prekybos centrų ir šokių klubų“, – priduria pašnekovė.

Asm. albumo nuotr./Karina Krysko ir Saulius Skambinas
Asm. albumo nuotr./Karina Krysko ir Saulius Skambinas

Karina Krysko (29) ir Saulius Skambinas (32)
„Mes tik valgėm, valgėm ir valgėm“

„Mums su Karina didžiausią įspūdį paliko pats laivas. Jo dydis nenusakomas, o aptarnavimo kokybė nepriekaištinga. Jei dar papasakočiau apie maistą... Mes tik valgėm, valgėm ir valgėm“, – prisiminęs kelionės įspūdžius juokiasi Saulius.
Keliauninkai žavėjosi gražiausiais Ispanijos, Italijos ir Prancūzijos kurortais, kuriuos, nors ir trumpai, galėjo aplankyti. Labiausiai profesionalų šokėją pakerėjo išvyka į Gibraltaro sąsiaurį: „Būdami ten, užkilome į labai aukštą kalną, nuo kurio viršukalnės atsivėrė fantastiška panorama.“
 

Asm. albumo nuotr./Karina Krysko
Asm. albumo nuotr./Karina Krysko

Beje, šiame krašte Kariną ir Saulių sužavėjo pulkais lakstančios beždžionės. „Jos milžiniškos ir nebaikščios. Iš vieno keliauninko beždžionė pagrobė krepšį ir išbarstė jame buvusį maistą. Tačiau mums, gyvūnų mylėtojams, buvo labai smagu išvysti pulką išdykaujančių beždžionėlių“, – sako Saulius.
 

„Privatu“
Komentarai
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt