Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Beata Nicholson: „Dietos man jau nebepadeda...“

Beata Nicholson
Žurnalo „Privatu“ viršelis / Beata Nicholson
Šaltinis: „Privatu“
0
Skaitysiu vėliau
A A

Jei vyktų veikliausios ir mylimiausios garsios Lietuvos moters rinkimai, juos neabejotinai laimėtų laidų vedėja, kulinarė Beata (32). Ji per parą nuveikia tiek, kiek kiti nespėtų per kur kas ilgesnį laiką. Sėkminga karjera besidžiaugianti moteris nepamiršta pasirūpinti ir šeima. Regis, viskas tobula. Tačiau B. Nicholson atskleidžia, kad jos gyvenime yra dalykų, kuriuos norėtų patobulinti.

Beata, esate kulinarinės laidos vedėja, neseniai išleidote jau antrąjį kulinarinį kalendorių, turite ir kitos veiklos. Kaip viską spėjate?

– Vyras sako, kad mėgstamiausias mano posakis yra „Aš neturiu laiko“. Manau, jis teisus. Iš tiesų dažnai skundžiuosi, kad man trūksta laiko, kad nespėju padaryti vieno ar kito suplanuoto darbo. Kartais pagalvoju, kad reikia sumažinti tempą.

Pastarieji metai man buvo ypač aktyvūs. Pusę metų kasdien lankiau kulinarijos mokyklą Anglijoje. Tik baigusi mokslus, suskubau filmuoti laidas TV3 televizijai, padėjau organizuoti „Maisto banko“ akciją, o kur dar kalendoriaus leidybos darbai... Metai buvo darbingi.

– Ar per šiuos metus spėjote bent šiek tiek atsikvėpti ir paatostogauti?

– Buvo laisvo laiko, bet nedaug. Su šeima atostogavome birželio mėnesį, o rugpjūtį su vaikais buvau savaitei išvykusi į Nidą. Štai ir visos mano atostogos. Puikiai žinau, kiek daug per metus galima nuveikti, tačiau labai svarbu, kad dėl veiklos nenukentėtų šeima. Stengiuosi viską spėti. Geras laiko planavimas – štai kokia mano paslaptis (šypteli).

– Daugelis skaitytojų stebisi, kaip Jūs, nuolat gamindama maistą, nepriaugate svorio ir išsaugote puikią figūrą. Pasidalysite patirtimi?

– Tai dažnai man užduodamas klausimas. Pirma, nemanau, kad esu labai liekna ir atitinku modeliams taikomus kriterijus. Antra, bene svarbiausias dalykas yra jausti saiką. Nebūtina, daug laiko praleidžiant prie puodų, šlamšti viską iš eilės. Reikia valgyti ir mėgautis maistu. Kuo gardesnį skonio receptorius žadinantį patiekalą pagamini, tuo labiau juo mėgaujiesi ir mažiau suvalgai. Kad ir kaip būtų, jau seniai galvoju, kad man reikia pradėti sportuoti.

Plačiau naujausiame „Privatu!”

„Privatu“
Komentarai
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt