Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Į gatvę – be liemenėlės: UŽ ir PRIEŠ!

Nijolė Pareigytė
Viganto Ovadnevo nuotr. / Nijolė Pareigytė
Šaltinis: „Privatu“
0
Skaitysiu vėliau
A A

Artėjant vasarai, vis daugiau merginų stengiasi išsilaisvinti iš drabužių, tiksliau – kuo mažiau jų dėvėti. Pramogų pasaulyje vyrauja nauja mada – į gatvę eiti be liemenėlės. Dauguma merginų pasisako „už“ šią idėją, tačiau yra tokių, kurios kategoriškai „prieš“.

Viganto Ovadnevo nuotr./Marta Lukošiūtė
Viganto Ovadnevo nuotr./Marta Lukošiūtė

Marta Lukošiūtė (30)
Pati dėvi, kitų nesmerkia

Operos solistė, buvusi „Muzikos akademijos“ ir „Triumfo arkos“ dalyvė Marta Lukošiūtė yra viena iš tų merginų, kurios VISADA dėvi apatinius drabužius. Tai esą jai įskiepijo tėvų auklėjimas ir visuomenės normos.
„Esu „už“ liemenėlių nešiojimą visada. Dar geriau, jei jų kaušeliai būna pakietinti, – šypteli dainininkė. – Kita vertus, nemanau, kad kitos merginos visuomet privalo vilkėti liemenėles. Nesmerkiu tų, kurios jų nedėvi, gali ir be kelnaičių eiti į gatvę. Tačiau sau šiuo klausimu esu kategoriška.“
Marta sako, kad kiekvieną kartą stengiasi rinktis tokį apatinį trikotažą, kuris geriausiai tinka jos įvaizdžiui, puikiai prisitaiko prie kūno ir drabužių.

Viganto Ovadnevo nuotr./Oksana Pikul
Viganto Ovadnevo nuotr./Oksana Pikul

Oksana Pikul (26)
Operacija išlaisvino iš drovumo pančių

Grupės „Olialia pupytės“ narė visuomet garsėjo seksualiu įvaizdžiu, tačiau „Privatu!“ mergina prisipažino, kad iki krūtų didinimo operacijos ji vengdavo atvirų drabužių.
„Viskas pasikeitė po operacijos. Ėmiau labiau savimi pasitikėti, nes krūtinė dabar tiesiog kitaip atrodo. Į sceną beveik visuomet einu be liemenėlės, o gatvėje vaikštau kukliau apsirengusi“, – sako atlikėja.
Paklausus, ar mergina visoms panelėms rekomenduoja išsilaisvinti iš drovumo pančių ir į gatvę eiti be liemenėlės, Oksana tik šypteli: „Tai kiekvienos individualus apsisprendimas.“

Nijolė Pareigytė (25)
Užmirštuolė

Seksualioji grupės „69 danguje“ dainininkė Nijolė Pareigytė yra tikra užmirštuolė, mat iš namų ji dažnai išeina pamiršusi liemenėlę. „Viskas priklauso nuo dėvimo drabužio. Jei tai trikotažiniai marškinėliai, tuomet liemenėlė nebūtina. Tačiau yra tokių suknelių, po kuriomis būtina dėvėti šį apatinį trikotažą“, – įsitikinusi Neli.
Pasak Nijolės, jai sunku konkrečiai pasakyti, kaip dažnai į gatvę išeina be liemenėlės. „Prisipažinsiu – kartais tiesiog pamirštu ją užsidėti. Taip elgiuosi ne specialiai, o dėl užmaršumo“, – šypteli pašnekovė.

Viganto Ovadnevo nuotr./Giedrė Balutytė
Viganto Ovadnevo nuotr./Giedrė Balutytė

Giedrė Balutytė (30)
„Liemenėlė padeda išsaugoti krūtų formą“

„Aš nesu kategoriška šiuo klausimu, tačiau pati visuomet nešioju liemenėlę, – sako „Žvaigždžių duetų“ dalyvė Giedrė Balutytė. – Manau, liemenėlė padeda išsaugoti gražesnę krūtų formą, ypač toms moterims, kurios jau turi vaikų. Be to, yra daug moteriškų gudrybių, pavyzdžiui, liemenėle galima „susikurti“ kokią nori krūtinę. Žodžiu, tai geras dalykėlis!“
Dviejų atžalų mama sako, jog jai estetiškiau atrodo šį apatinį trikotažą dėvinčios merginos. Nors Giedrė niekada neišeina į gatvę be liemenėlės, vis dėlto mano, jog gali būti išimčių: „Manau, merginos, kurių krūtinės nedidelės, vasarą po trikotažiniais marškinėliais ar kitais panašiais drabužiais tikrai gali nevilkėti liemenėlės.“

Teodoro Biliūno nuotr./Erika Martišienė
Teodoro Biliūno nuotr./Erika Martišienė

Erika Martišienė (29)
Pamiršta vilkėti liemenėlę

„Jei mergina turi gražią krūtinę, kodėl gi jai neišėjus į gatvę be liemenėlės?“ – klausia buvusi „gelbėtoja“, o dabar aktorė Erika Martišienė. Moteris prisipažįsta, kad ir pati neretai po viršutiniais drabužiai nedėvinti šio apatinio trikotažo.
„Turbūt dažniausiai nenešioju liemenėlės. Vasarą ją dažnai pamirštu, o žiemą taip nutinka turbūt tik namuose. Turiu tokių suknelių, kurias vilkint liemenėlei tiesiog nelieka vietos“, – šypteli Erika.
E. Martišienė pastebi, kad vyrai kur kas dažniau atkreipia dėmesį į merginas, kurių krūtinės niekas, išskyrus viršutinio drabužio, nedengia. „Manau, kad nedėvėti liemenėlės yra privalumas“, – koketuoja pašnekovė.

Ką mano vyrai?

Mariaus Žičiaus nuotr./Mindaugas Stasiulis
Mariaus Žičiaus nuotr./Mindaugas Stasiulis

Mindaugas Stasiulis (30)
Nori nemokamo šlapių marškinėlių šou

Kaip visada šmaikštus radijo stoties „M–1“ laidų vedėjas ir programų direktorius Mindaugas Stasiulis išsako savo nuomonę apie merginas, kurios (ne)dėvi liemenėlių.
„Idealus variantas: mergina eina gatve be liemenėlės ir dar stipriai lyja. Tai būtų nemokamas šlapių marškinėlių šou! Tačiau šiuo atveju blogiausia tai, kad merginos gali pamiršti liemenėlę, bet skėčio – niekada. Apskritai, koks čia dabar klausimas?! Ir vėl norite taip padaryti, kad vyrams tik TAI ir rūpi! Nieko panašaus! Statistiniais duomenimis, vyrai, pamatę merginą, pirmiausia žiūri į jos užpakaliuką ir tik gerokai vėliau, po kokių dviejų sekundžių, į krūtinę“, – nuomonę išsako pašnekovas.

Viganto Ovadnevo nuotr./Stanislovas Stavickis-Stano
Viganto Ovadnevo nuotr./Stanislovas Stavickis-Stano

Stanislovas Stavickis-Stano (28)
O kam tie drabužiai?!

Dainininkas Stanislovas Stavickis–Stano mano, kad drabužiai žmogui nereikalingi. „Mane labai varžo apatinis trikotažas, todėl sveikinu merginas, kurios išdrįsta į gatvę eiti be liemenėlių ar kelnaičių“, – sako vyras ir priduria, jog visada atkreipia dėmesį į moteriškos lyties atstoves, nevilkinčias apatinio trikotažo.
Tiesa, Stano mano, kad jaunos merginos, norėdamos sugundyti vyrus, kartais specialiai nedėvi liemenėlių. „Manau, tai kvaila ir paaugusios merginos pačios tai supranta. Tačiau iš visų galimų kvailysčių ši turbūt yra pati nekalčiausia“, – nusijuokia pašnekovas.
 

„Privatu“
Komentarai
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt