Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Išreklamuotos bei viešai aptartos Žalienės ir Žalio skyrybos pagaliau įformintos ir teisme

Genutė Žalienė
„Scanpix“ nuotr. / Genutė Žalienė
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Ketvirtadienį teisėja patvirtino architekto Justino Žalio ir pramogų pasaulio atstovės Genovaitės Žalienės ištuoką.

Stilistė, žurnalistė, „Olialia“ atstovė ir viena seksualiausių Lietuvos moterų kartais tituluojama 29 metų Genutė Žalienė – pagaliau visiškai laisva.

Ketvirtadienį Vilniaus miesto 1-asis apylinkės teismas oficialiai patvirtino jos ir architekto J.Žalio ištuoką.

Visomis progomis pasireklamuoti nevengianti vilnietė iki šiol ne sykį viešai kalbėjo ir daugeliui žmonių nemalonia skyrybų tema.

G.Žalienė yra sakiusi, kad su vyru iš gyvenimo jai reikia skirtingų dalykų, todėl be J.Žalio jos gyvenimas yra ir bus tik geresnis. Moteris taip pat yra minėjusi, kad skiriamasi gražiuoju.

Viešai apkalbėtus reikalus porai teko susitvarkyti ir teisme.

Skyrybų bylos posėdis surengtas ketvirtadienio ankstų rytą. Žaliai į teismą dėl skyrybų kreipėsi bendru sutarimu. Jų abiejų interesams atstovavo vienas atvokatas.

Teisėjai Jūratei Trinkūnienei nekilo jokių abejonių, todėl liko patvirtinti teisininkų parengtą skyrybų sutartį, kurioje numatytos ištuokos sąlygos.

„Prisipažinsiu: šiandien – mano gyvenimo pavasaris, jaučiuosi kur kas geriau nei prieš skyrybas. Kol nebuvome priėmę to sprendimo, buvo sunku gyventi jaučiant įtampą, esant nežiniai. Aš nežinios, miglos nemėgstu. Dabar viskas aišku: galiu galvoti, ką darysiu toliau“, – spalį interviu žurnalui „Žmonės“ yra sakiusi G.Žalienė.

Komentarai
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt