Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Monica Bellucci: gražiausia Holivudo mamytė trokšta sūnaus

Monica Bellucci
Scanpix nuotr. / Monica Bellucci
Šaltinis: „Privatu“
0
Skaitysiu vėliau
A A

Ši moteris – femme fatale, koketė, sugebanti vien žvilgsniu peržengusiam ribą vyrui parodyti, kur jo vieta. Su moterimis aktorė atsargesnė, nes žino, kad jos Monicai negali dovanoti už jos begėdiškai spinduliuojamą grožį. Geriausiu atveju dailiosios lyties atstovės Bellucci bijo, blogiausiu – neapkenčia.

Vardas, pavardė: Monica Anna Maria Bellucci.
Gimimo data, vieta: 1964 09 30, Čita di Kastelas, Italija. 45 m.
Šeima, kurioje gimė: tėtis buvo transporto firmos savininkas, mama – namų šeimininkė; vienturtė.
Šeiminė padėtis: 1999 m. ištekėjo už prancūzų aktoriaus Vincento Casselio (43), su juo susilaukė dviejų dukterų – Devos (5) ir gegužės 21–ąją gimusios Leonie.
Veikla: italų aktorė ir modelis.

AOP nuotr./Monica Bellucci su mažąja dukrele
AOP nuotr./Monica Bellucci su mažąja dukrele

Gimdymas pareikalavo daug drąsos

Pavasario pabaigoje aktorė antrąkart tapo mama. Dar laukdamasi Monica prasitarė, kad „gimdymas, sulaukus brandaus amžiaus, pareikalauja itin daug drąsos“. Mergaitė, vardu Leonie, gimė 3 220 gramų svorio ir 53 centimetrų ūgio. Prabėgus trims valandoms po gimdymo, žinoma aktorė jau bendravo su žurnalistais.
„Mano dukrytė tamsiaplaukė ir labai graži. Gimdžiau natūraliai, t. y. taip, kaip kažkada gimdydavo valstietės. Gimdymas truko dvi su puse valandos“, – sakė laiminga mama.
Monica ir Vincentas susituokė 1999 metais. Dėl ypač įtemptų darbo grafikų sutuoktiniai itin retai būdavo drauge, bet nuolat svarstydavo apie vaikus. Tačiau kiekvieną kartą jie sutardavo, kad dar ne laikas atžaloms. Bellucci ir Casselis buvo pasiekę svaiginamų karjeros aukštumų, o kūdikis jiems galėjo sumaišyti visas kortas.

Dukrą maitino per pertraukas tarp filmavimų

2004 m. pora į šalį atmetė visus svarstymus ir į pasaulį atkeliavo jų pirmagimė Deva. „Maitinau savo dukrą per pertraukas tarp filmavimų. Aš nuolat filmuojuosi, o Deva su manimi keliauja iš vienos filmavimo aikštelės į kitą. Po kelerių metų ji eis į mokyklą, tad  privalėsiu pakeisti savo gyvenimo būdą – aš nebedirbsiu“, – taip kalbėjo Monica prieš metus, nė nenutuokdama, kad Dievas ją antrą kartą apdovanos motinystės laime.
Aktorė įsitikinusi, kad sėkmingai išnešiojo ir pagimdė kūdikį dėl genų, juk jos senelė vaiko susilaukė būdama 47 metų.
„Man pasisekė. Žinau, kad daugybė moterų pasiryžusios keliais pereiti dykumą vien tik tam, kad galėtų susilaukti kūdikio. Jei turėčiau problemų, tikrai būčiau viena iš jų“, – sako Italijos sekso simboliu tituluojama moteris, kuri, kaip kalbama, labai trokšta susilaukti sūnaus.

Scanpix nuotr./Monica Bellucci su vyru Vincentu Casseliu
Scanpix nuotr./Monica Bellucci su vyru Vincentu Casseliu

Viena iš tvirčiausių garsenybių porų

Po pirmos dukters gimimo Monicos ir Vincento santykiai pašlijo. Visi jau buvo pasiruošę išgirsti žinią apie jų skyrybas. Dabar italė neslepia, kad jos jausmai vyrui, bėgant laikui, tik stiprėja. Turbūt dėl šios priežasties Bellucci ir Casselis laikoma viena iš tvirčiausių garsenybių porų.
„Kuo toliau, tuo labiau myliu tą vyrą, kokiu jis tampa: prisiimantis didžiulę atsakomybę, darantis viską, kad jausčiausi laiminga. Mūsų mergaitėms jis lygiai taip pat reikalingas, kaip ir aš. Žinau, jei man kas nors atsitiktų, jis niekada nepaliktų mūsų dukrų. Manęs niekada nedomino kitos Vincento moterys. Mes jau daug metų kartu. Per tiek laiko buvo visko... Tačiau mudu mylime vienas kitą, o tai – svarbiausia“, – tvirtai įsitikinusi Monica.
Kartą Casselis pasakė: „Mano žmona – moteris su kiaušais.“ Regis, aktorius galiausiai suvokė, kad jis visuomet jausis truputį nevertas šios dieviškos būtybės.

Grožį paveldėjo iš dievų?

Kai žvelgi į Monicą, pradedi manyti, kad kažkuri iš jos propromočiučių prieš daugybę šimtmečių permiegojo su vienu iš senųjų graikų dievų. Atrodo, Bellucci neegzistuoja laikas, kuris be gailesčio sudarko kiekvieno mirtingo žmogaus kūną. Monica savo karjerą itin sėkmingai pradėjo modelių pasaulyje. „Buvau labiausiai įmitusi manekenė, bet aš per daug myliu save, kad kankinčiausi ant bėgimo takelio ar marinčiau save badu. Ir taip buvo visuomet. Niekada neatsisakiau šokoladukų, picos ar makaronų, tačiau garsiausi fotografai visuomet kviesdavosi mane, jei jiems prireikdavo gražios krūtinės“, – sako buvusi manekenė, niekuomet neatitikusi šiuolaikinių modelių grožio standartų.
Gal neblėstančio Monicos grožio paslaptis slypi ne tik prigimtyje, bet ir savotiškoje gyvenimo filosofijoje, kurios italė nė neketina slėpti?
„Man atrodo, moteriai problemų dėl grožio iškyla tik dviem atvejais: kai ji nėra graži arba kai ji neturi nieko, išskyrus grožį. Grožis – jaunystės atributas, todėl jis išblėsta su pirmos žilos sruogos galvoje ir riebaliukų ant pilvo atsiradimu. Jei gražios moters siela pikta ir ji turi piktų kėslų, bėgant metams, ji praranda tai, ką Dievas jai davė avansu – savo grožį. Ir atvirkščiai – ypatingu grožiu neišsiskirianti, dvasingą gyvenimą gyvenanti moteris, bėgant laikui, virsta gražuole“, – paslaptingai šypsosi Monica.

„Man atrodo, kad moteriai problemų dėl grožio iškyla tik dviem atvejais: kai ji nėra graži arba kai ji neturi nieko, išskyrus grožį.“

Įdomūs faktai:

 Bellucci ūgis – 178 centimetrai, pėdos dydis – 44.
 Jos idealai – aktorės Sophia Loren (75) ir Claudia Cardinale (72).
 Monica patenka į gražiausių XX a. brunečių dešimtuką.
 Aktorei patinka plaukioti, užsiimti joga, bet reguliariai ji nesportuoja.
 Mėgstamiausias atsipalaidavimo būdas – masažas.
 Kalba italų, anglų, prancūzų ir ispanų kalbomis.
 Bellucci – italų futbolo komandos aistruolė.
 Atsisakė fotografuotis „Playboy“, nors už tai italei buvo siūlomi 3 mln. JAV dolerių.
 Po kiekvieno apsilankymo pas savo kirpėją Monica jam sumoka 1 000 eurų.
 

„Privatu“
Komentarai
Šioje istorijoje Monica Bellucci, Holivudas
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt