Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Paris Hilton ir Ksenija Sobčak: mažakrūtės skandalistės

Paris Hilton ir Ksenija Sobčak
AOP ir Scanpix nuotr. / Paris Hilton ir Ksenija Sobčak
Šaltinis: „Privatu“
0
Skaitysiu vėliau
A A

Gimusios skirtingose Atlanto pusėse merginos pasirinko ne turtingų ir garsių tėvų pramintą kelią, o ne mažiau pelningą, skandalais ir visuomenės priimtų normų laužymo takelį. Nors nei JAV, nei Rusijos inteligentija nesididžiuoja šiomis savo tautos atstovėmis, Paris ir Ksenijai netrūksta pinigų ir dėmesio.

Viešas seksas

Paris Hilton (29) (toliau – P. H.): Paris ir jos tuomečio vaikino Ricko Salomono (42) aistringos glamonės, pavadintos „One Night in Paris“, ilgą laiką buvo pats žiūrimiausias vaizdo klipas interneto platybėse. Beje, dėl jo Hilton išgarsėjo visame pasaulyje.

Ksenija Sobčak (28) (toliau – K. S.): 2007 m. Ksenija pakartojo Paris žygį. Filmavimo kamera ji įamžino atvirus sekso žaidimus su Rusijos dainininku Timati. Rusijos interneto erdvėje šis vaizdo klipas prilygo bombos sprogimui.

Dietos

Scanpix nuotr./Paris Hilton su mama
Scanpix nuotr./Paris Hilton su mama

P. H.: Paris tikina niekada nesilaikanti jokių dietų ir jai niekuomet nereikia nervintis dėl papildomų kilogramų, nes paveldėjo puikius genus. Pasak auksinės mergaitės, labiausiai kūnui kenkia stresas. O norint jo išvengti ir nepriaugti papildomų kilogramų, Paris siūlo kuo dažniau šokti ir vaikščioti pėsčiomis. Hilton rekomenduoja mažiau valgyti riebaus maisto, o kavą iškeisti į žaliąją arbatą. Tačiau sklinda kalbų, kad iš tikrųjų Paris paniškai bijo sustorėti.
Kartais šviesiaplaukę milijonierę galima išvysti plastinės chirurgijos centre. Čia Hilton apsilanko tada, kai jos liemenį „papuošia“ nedidelis riebaliukų sluoksnis. Tačiau medikai kol kas nedaro Paris jokių riebalų nusiurbimo operacijų, o tik liepia šiek tiek pasportuoti. Manoma, kad Hilton kūnas visuomet lieknas ne dėl išskirtinių genų, bet dėl to, jog ji akimirksniu reaguoja į kiekvieną priaugtą nepageidautiną kilogramą.

K. S.: „Kadangi neturiu antsvorio, nesilaikau jokių dietų. Tiesiog stebiu save, kad nepriaugčiau svorio. Aš daug sportuoju. Mūsų organizmas yra gana paprastas: jei nori numesti svorio, privalai sudeginti daugiau kalorijų, nei suvartoji“, – sako didžiausia Rusijos skandalistė, mėgstanti pasipuikuoti savo kūnu. Ksenija teigia niekuomet nevalganti po 18 valandos vakaro.

Plastinės chirurgijos specialistai patobulino jų grožį

P. H.: Skandalingos karjeros pradžioje Paris pasidailino nosį. Kadangi televizorių ekranuose ir žurnalų puslapiuose ji taip dažnai mirgėjo su padailinta šia veido dalimi, šiuo metu jau niekas nebepamena tikros Hilton nosies formos. Paris mano, kad po plastinių veido operacijų žmonės atrodo senesni, todėl ji pažadėjo niekada jų nesidarysianti. Beje, nukarusį kairės akies voką milijonierei vis dėlto teko koreguoti. Mergina prisiekė niekada nesididinsianti ir krūtų. „Man patinka tokios krūtys, kokias turiu. Nemėgstu didelių papų“, – išdrožė Paris. Kaip pavyzdį Hilton pateikė popmuzikos žvaigždę ir aktorę Jessicą Simpson (29) ir pasakė: „Mano nuomone, jos krūtys yra per didelės.“

Scanpix nuotr./Ksenija Sobčak su mama
Scanpix nuotr./Ksenija Sobčak su mama

K. S.: Kaip ir Paris, rusaitė irgi ryžosi plastinei nosies operacijai. Daugumos nuomone, po šios grožio procedūros skandalingos merginos nosytė įgavo taisyklingesnę formą, o jos veidukas tapo daug dailesnis. Tačiau kalbama, kad Ksenijai dar reikėtų pasidailinti žandikaulį. Sobčak tvirtai žino, jog niekada grožio specialistams neleis prisiliesti prie savo nedidelės krūtinės: „Moteris su didele krūtine man asocijuojasi su matronos, didžiulės šeimynos motinos įvaizdžiu. Beje, pirmoji apie tai prabilo Coco Chanel (1883–1971): „Niekas kitas taip nesendina moters kaip didelė krūtinė.“ Moteris su maža krūtine ligi senatvės išlieka grakšti.“

Meilė ir neapykanta vaikams

P. H.: Paris, puse lūpų žiniasklaidai prasitarusi, kad neva susižadėjo su beisbolininku Doughu Reinhardtu (24), nepamiršo pridurti, jog ketina su juo susilaukti vaikų. Būsimoms atžaloms Hilton jau išrinko krikštatėvius. Jais turėtų būti Victoria (35) ir Davidas (34) Beckhamai. „Prašysiu Victorios ir Davido būti krikštatėviais. Kartu vakarieniavome Los Andžele, ir tuo metu man dingtelėjo tokia mintis. Aš net svarstau vaikus pavadinti Davidu ir Victoria, nes Victoria yra tokia nuostabi, kad noriu tokių gražių atžalų kaip ji“, – žurnalistams sako Paris. Ji neslepia, jog savo geriausias sukneles jau dabar saugo dukrai, kurią pagimdyti jai būtų tikra palaima, o savo apartamentuose Los Andžele turtuolė jau išrinko vaikų kambarį.

K. S.: „Vaikai man sukelia ne pačius geriausius pojūčius. Jiems reikia skirti daug dėmesio, jie triukšmauja... Man tai svetima. Gal kažkada pakeisiu savo nuomonę. Nežinau, galbūt sutiksiu žmogų, kurį ligi ausų įsimylėsiu ir pagimdysiu jam dešimt vaikų“, – teigia garsioji rusaitė.
 

„Privatu“
Komentarai
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt