Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Jurgos Šeduikytės krikšto dukra bandė sužavėti savo talentais

Jurgos Šeduikytės dukterėčia ir krikšto dukra Rūta Šeduikytė
LNK nuotr. / Jurgos Šeduikytės dukterėčia R.Šeduikytė
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Šį sekmadienį LNK projekte „2 minutės šlovės“ savo talentą parodys mušamaisiais grojanti Nacionalinės M.K.Čiurlionio menų mokyklos auklėtinė Rūta Šeduikytė. Pasirodo, į rimtąją muziką dvylikametę pastūmėjo žymi šalies dainininkė ir kūrėja Jurga Šeduikytė, kuri yra mergaitės teta ir krikšto mama.

„Iš pradžių aš grojau fortepijonu, tačiau teta pasiūlė stoti į mušamųjų skyrių ir taip atsidūriau Vilniuje, M.K.Čiurlionio menų mokykloje. Už tai jai esu labai dėkinga. Akompanuoti tetai dar neteko, bet ateityje, tikiuosi, teks“, – pasakojo iš Palangos kilusi, o dabar Vilniuje gyvenanti mergaitė.

Nors Rūta puikiai groja būgnais, laidoje gros egzotiškesniu instrumentu – marimba. Mergaitė komisiją ir publiką papirko ne tik puikiu grojimu, retu instrumentu, bet ir linksma išvaizda bei gera nuotaika.

„Tu atrodai kaip animacinio filmo personažas ir muzika yra kaip iš animacinio filmo. Man labai patiko“, – šypsojosi komisijos narys Vitalijus Cololo.

Talentų šou „2 minutės šlovės“ R.Šeduikytė nebuvo vienintelė Nacionalinės M.K.Čiurlionio menų mokyklos auklėtinė, į projektą įnešusi šiek tiek rimtosios muzikos. Šį sekmadienį laidoje taip pat pasirodys arfa grojanti penkiolikmetė šios muzikos mokyklos mokinė Linda ir grojimu griaus nusistovėjusius stereotipus apie šį romantišką instrumentą.

„Trys viename: nuostabus instrumentas, nepakartojama melodija ir nepaprastai žavi atlikėja. Kai visa tai sulydoma į visumą, tai vadinama įtaiga“, – Lindos grojimu žavėjosi komisijos narys Arūnas Valinskas.

Kita komisijos narė Violeta Tarasovienė taip buvo nustebinta mergaitės grojimo ir nemanė, kad arfa galima išgauti tokią muziką, kokia liejosi LNK televizijoje per filmavimą.

Energingosios būgnininkės Rūtos ir žavingosios arfininkės Lindos pasirodymai – jau šį sekmadienį LNK televizijos laidoje „2 minutės šlovės“ 19 val. 30 min.

Komentarai
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
KALĖDINIŲ DOVANŲ GIDAS
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt