Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

LRT generalinis direktorius naujojo televizijos sezono pristatyme: esame ramūs dėl savo ateities

Audrius Siaurusevičius
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr. / Renginio akimirka
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Antradienio vakarą LRT studijoje įvyko Lietuvos televizijos naujojo sezono koncerto „Yra šalis“ filmavimas. Gausus muzikos atlikėjų būrys, valdžios atstovai, televizijos ir radijo darbuotojai sveikino LRT su naujuoju sezonu.

„Ačiū visiems, kas čia susirinkote, kas buvote su mumis visą tą laiką, kas būsit, nes LRT, kaip žinote, tikrai yra įstaiga, kuri išliks net tada, kai kitų panašaus pobūdžio įstaigų gali ir nebelikti. Mes esam ramūs dėl savo ateities“, – susirinkusiesiems sakė Lietuvos nacionalinio radijo ir televizijos generalinis direktorius Audrius Siaurusevičius.

Koncerte skambėjo patriotiniai „Anties“, ŽAS, „Diktatūros“, „Pikaso“, „Thundertale“, „Rondo“, Liepos, Juozo Erlicko, Vytauto V.Landsbergio, Vytauto Juozapaičio, Edmundo Kučinsko, Veronikos Povilionienės, Stasio Povilaičio ir kitų atlikėjų kūriniai, sveikinimo žodį tarė Seimo pirmininkė Irena Degutienė.

Naujajame sezone – aštuonios naujienos, tarp kurių ir laidos „Vieša paslaptis“, „Dokumentinio kino vakaras“, „Ypatingas atvejis“, „Europos vidury“, „Vunderkindai.lt“, „Yra šalis“, „Inteligentai“, „15 valandos žinios“.

„Mylinti savo istoriją, kultūrą ir tradicijas Lietuva, patriotiški ir kartu atviri pasauliui, tolerantiški ir kūrybingi jos žmonės – tokios bus temos, dominuosiančios Lietuvos televizijos  eteryje visą ateinantį sezoną“, – tokiu šūkiu naująjį sezoną ketina vadovautis LRT televizija.

Po iškilmingo koncertinio laidos filmavimo, į kurį publikos susirinko gerokai mažiau, nei tikėtasi (filmavimo kūrybinei grupei nuolat teko persodinti žmones kitur, kad salėje nesimatytų tuščių vietų), naujojo sezono šventimas persikėlė į LRT foje. Čia vėlyvą vakarą svečiams buvo pasiūlyta paskanauti ne tik vieno kąsnio užkandėlių, bet ir kepsnių bei didžkukulių.

Laidos įrašas LTV eteryje bus transliuojamas rugsėjo 13 d. po informacinės laidos „Panorama“.

Juliaus Kalinsko/15 minučių nuotr./Renginio akimirka
Juliaus Kalinsko/„15 minučių“ nuotr./LTV sezono pristatymas - su dainomis ir šokiais

 

Komentarai
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt