Publikuota: 2010 birželio 3d. 08:56
15min.lt

„Oplia“ parodys Simo Jasaičio ir Oksanos Pikul vestuves

Karšta Egipto saulė. Turkio spalvos vanduo. Įdegę pusnuogiai kūnai. Ji – daugelio vyrų svajonė. Jis – svajonių vyras. Abu jauni, gražūs ir laimingi. Jis užmauna jai žiedą. Ji ištaria „taip“. Jie prisiekia vienas kitam ištikimybę ir meilę teliūskuojančiose bangose...
 Simas Jasaitis ir Oksana Pikul
LNK nuotr. / Simas Jasaitis ir Oksana Pikul

Vietoj ašarų jaunoji prapliumpa kvatotis. Staiga į baseiną sušoka vestuvininkai ir užtraukia: „Oi, liuks, liuks, liuks tas Simo...“ Vestuvininkai – žinomi aktoriai Vitalijus Cololo, Raimondas Šilanskas, Renata Kutinaitė ir choreografė Kristina Navickaitė-Tina.

Taip buvo nufilmuota scena, kurios geistų dauguma Lietuvos paparacų, – slaptos „Olialia pupytės“, būsimosios LNK projekto „Kviečiu šokti“ dalyvės Oksanos Pikul ir krepšininko Simo Jasaičio vestuvės. LNK žiūrovai svajonių poros vestuves išvys jau kitą savaitę humoro laidoje „Oplia“.

Pati O.Pikul neatmeta galimybės, kad taip galėtų atrodyti ir tikrosios jos vestuvės. „Man smagu būtų ir tradicinės vestuvės, ir iškeltos kur nors egzotiškame užsienyje, – sakė O.Pikul. – Dauguma merginų turi labai aiškią vestuvių viziją, o man tai nelabai svarbu. Svarbu yra artimas žmogus. Ne šventė, ne apeigos, o šeimos visam gyvenimui sukūrimas.“

Oksana sako esanti pasirengusi tekėti. „Merginos šeimai subręsta anksčiau nei vyrai“, – patikino gražuolė.

Oksanai ne kartą teko dalyvauti artimų žmonių vestuvėse. Dažniausiai per jas mergina verkia. „Verkia mamos ir aš paskui jas“, – juokėsi Oksana.

O.Pikul ir S.Jasaičio vestuvės – jau antradienį laidoje „Oplia“ per LNK.

Skaityti visus komentarus 58
Komentuoti straipsnį
PRISIMINTI
ATSTATYTI
Pranešti klaidą
Pažymėkite klaidą tekste, pele paspaudę kairijį pelės klavišą
Užpildykite klaidos formą ir išsiųskite
Komentuoti
* - privalomi laukai

Komentaras įrašytas

Naujausi komentrai

Skaityti visus komentarus 58
Komentarų nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Kategorijos pabaiga