Ketvirtadienis 2015.10.08
Pranešk naujieną
Daugiau orai.lt

Projekto „Radži ieško žmonos” naujokė Alma grožiu pribloškė konkurentes

Šaltinis: Žmonės.lt
Projekto „Radži ieško žmonos“ naujokė Alma
LNK nuotr / Projekto „Radži ieško žmonos“ naujokė Alma
A A

Pristatome jums Almą – LNK realybės šou „Radži ieško žmonos” naujokę. Pernai konkurse „Mis Lietuva” dalyvavusi panelė iš Marijampolės grožiu pribloškė savo konkurentes ir, žinoma, patį Radži. Taujėnų dvare prie šou senbuvių prisijungusi devyniolikmetė žodžių į vatą nevyniojo: „Atėjau ne draugauti, o kovoti”.

Daugiau Žmonės.lt naujienų ir diskusijų – mūsų Facebook puslapyje!

Lietuvos edukologijos universitete Alma studijuoja socialinę pedagogiką ir psichologiją. Mergina yra dirbusi modeliu Lietuvoje ir užsienyje, bet šiuo metu prisipažino daugiau laiko skirianti ne podiumams, o mokslams.

„Šita naujokė – pati įspūdingiausia iš visų kada nors atėjusių. Ji ir graži, ir protinga, linksma, draugiška, bet, žinoma, ji bus stipri konkurentė, prieš kurią kovoti bus tikrai sunku”, – apie Almą kalbėjo šou senbuvė pedagogė Nijolė.

Radži naujokė patiko net labai. „Anksčiau su Alma teko susitikti keliuose vakarėliuose. Ją, atvykusią į dvarą, prisiminiau ir iškart puolėm šnekučiuotis. Ką gi, šou senbuves galiu tik įspėti – Alma mane sužavėjo akimirksniu.”

Su naujoke Alma LNK televizijos žiūrovai susipažins lapkričio 3 d., šeštadienį, realybės šou „Radži ieško žmonos“

Žmonės.lt
Komentarai: 59
Pažymėkite klaidą tekste, pele paspaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą
x

Pranešti klaidą

x

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt  

Mieli skaitytojai,
portalas 15min.lt augs ir vystysis, jeigu ir toliau gaus pajamas iš reklamos, kitų pajamų mes neturime. Kadangi jūs naudojatės reklamos blokavimo programa, reklamų nematote, išskyrus šią vieną. Prašome jūsų supratimo. Gero naršymo! 15min komanda.

Uždaryti