Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Valdonės konfliktas su Povilaičiu užrūstino visą giminę

Stasys Povilaitis
TV3 nuotr. / Stasys Povilaitis
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Praeitoje TV3 muzikinėje laidoje „Šeimų dainos“ Šiaudikių šeimynos atstovė – mama Valdonė susikivirčijo su maestro Stasiu Povilaičiu. Jai netyčia išsprūdusi frazė apie dainavimą, kurį ji laiko tik hobiu, ir apie tikros specialybės pasirinkimą, užrūstino ne tik komisijos narį, bet ir visą giminę!

„Buvo giminės susitikimas. Tai visi tik apie tai ir kalbėjo. Visi mane koneveikė, kaip aš taip galėjau pasakyti Stasiui Povilaičiui. Bet aš juk kalbėdama apie tai galvojau apie save ir savo šeimą. Pati esu baigusi fortepijono specialybę, bet nedirbu pagal ją. Pasukau į verslą, todėl ir dukrai linkiu rasti darbą, kuris labiau užtikrintų ateitį“, – pasakoja priekaištų iš šeimos sulaukusi Valdonė.

Kadangi moters rūpestis dukros ateitimi jai pakišo koją ir jų pasirodymas „Šeimų dainose“ praeitą kartą buvo įvertintas žemesniu balu, Valdonė Šiaudikienė nusprendė iš projekto pasitraukti ir užleisti savo vietą jaunimui. Taigi kitą šeštadienį Šiaudikių šeimyna pasirodys pakeitusi sudėtį. Pakoregavę komandą, „Šeimų dainų“ scenoje pasirodys ir „UAB Sesės“ kolektyvas. Kauniečių šeimynos pasirodymui pasiruošė ir trijų sesių atžalos – mažieji TV3 muzikinio projekto dalyviai šoks, dainuos, gros ir žiūrovus užkrės itin gera nuotaika.

„Laidos žiūrovams norime priminti, kad kol kas šeimynos yra suskirstytos dviem pogrupiais, kurių kiekvienas pasirodo kas antrą šeštadienį. Kiekvienoje laidoje po tiesioginio žiūrovų balsavimo iš pirmo arba antro pogrupio po vieną šeimą iškrenta, o jų vietą užima nauja šeimyna. Šie du pogrupiai susijungs projekto pusfinalyje. O finale giminės kovos dėl dainingiausios Lietuvos šeimos titulo“, – projekto taisykles primena „Šeimų dainų“ vadovė Neringa Kavaliauskienė.

TV3 „Šeimų dainų“ muzikinės kovos vyksta šeštadieniais 19 val.!

Komentarai
Šioje istorijoje Konfliktas, Stasys Povilaitis
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt