Publikuota: 2012 kovo 25d. 23:30
15min.lt

Viltis 28 iškritusiems „Lietuvos balso“ dalyviams: jie gali grįžti į projektą

Šį sekmadienį buvo parodyta priešpaskutinė antrojo „Lietuvos balso“ etapo – „Muzikinių dvikovų“ – laida. Joje paaiškėjo paskutiniai 7 dalyviai, kurie pateko į grandiozines „Finalines kovas“. Tačiau viltis sužibo ir 28 iškritusiems: kitą savaitę specialaus internetinio balsavimo metu kiekvienam projekto Mokytojui bus sugrąžinta po vieną dainininką.
Erika Astrauskaitė ir Monika Valiuškytė
LNK nuotr. / Erika Astrauskaitė ir Monika Valiuškytė

Balsavimas internete, nuo vidurnakčio iki 17 valandos. Pirmadienį, kovo 26-ąją, žiūrovai balsuos už iškritusią Violetos Tarasovienės dalyvę, antradienį lems Merūno Vitulskio dainininkų likimus, trečiadienį vieną atlikėją sugrąžins į Ericos ir Jurgio Didžiulių komandą, o ketvirtadienį – „Muzikinėse dvikovose“ sėkmės nesulaukusį Egidijaus Sipavičiaus komandos narį. Balsavimo rezultatai paaiškės balandžio 1-ąją, per išskirtinę „Lietuvos balso“ laidą.

„Iki šiol dalyvių likimus lėmė Mokytojai, o dabar į projektą aktyviai įsitrauks ir televizijos žiūrovai“, – sako šou prodiuseris Gediminas Jaunius.

Patys iškritę dalyviai neslepia nekantriai laukiantys specialaus balsavimo, per kurį net keturiems nusišypsos laimė dainuoti „Finalinėse kovose“. Į jas jau pažadėjo atvykti geriausias Rusijos atlikėjas Dima Bilanas, jaunimo dievaitis Marlonas Roudette‘as iš „Mattafix“, ugningoji ukrainietė Ruslana, suomių rokeriai „Sunrise Avenue“, nuoširdusis Europos užkariautojas Aleksandras Rybakas, Lietuvą įsimylėję svajingieji rokeriai „Fools Garden“, vienas perspektyviausių Senojo žemyno dainininkų, „The Voice of Holland“ nugalėtojas Benas Saundersas.

Trečiojo projekto etapo laukti tikrai verta. „Finalinės kovos“ bus išskirtinės interaktyviu dalyvių ir Mokytojų bendravimu su projekto žiūrovais. Šio etapo metu „Lietuvos balso“ talentai turės galimybę per socialinius tinklus „Facebook“ ir „Twitter“ tiesiogiai bendrauti su savo gerbėjais, atsakyti į jų klausimus. Tą jiems padės padaryti „Lietuvos balso“ reporteriai.

Padainavę scenoje, dalyviai skubės į specialiai jiems įrengtą jaukų interaktyvųjį laukiamąjį, kuriame jie bendraus tarpusavyje, atsipalaiduos ir smagiai leis laiką, laukdami „Finalinių kovų“ rezultatų.

Iš viso vyks devynios finalinės „Lietuvos balso“ kovos, kurios startuos balandžio 8 dieną, per Velykas, ir baigsis birželio 3 dieną. Tada ir paaiškės, kuris dalyvis bus paskelbtas Lietuvos balsu ir apdovanotas įspūdinga sutartimi su „Universal Music“.

Skaityti visus komentarus 3
Komentuoti straipsnį
PRISIMINTI
ATSTATYTI
Pranešti klaidą
Pažymėkite klaidą tekste, pele paspaudę kairijį pelės klavišą
Užpildykite klaidos formą ir išsiųskite
Komentuoti
* - privalomi laukai

Komentaras įrašytas

Naujausi komentrai

Komentarų nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Kategorijos pabaiga