2017 04 01

Domantas Sabonis vykusiai pakeitė susirgusį bendražygį, bet „Thunder“ paleido pergalę

„Oklahoma City Thunder“ (43-32) puolėjas Domantas Sabonis sugrįžo į komandos starto penketą ir sužaidė solidžias rungtynes penktadienį prieš „San Antonio Spurs“ (58-17). Tiesa, pergalę 100:95 išplėšė „Spurs“ krepšininkai, panaikinę 21 taško deficitą.
„Thunder“ iššvaistė didelį pranašumą ir nusileido „Spurs“ klubui
„Thunder“ iššvaistė didelį pranašumą ir nusileido „Spurs“ klubui / „Scanpix“ nuotr.

Oklahomos Sičio sunkusis puolėjas Tajus Gibsonas praleido rungtynes dėl ligos, tad D.Sabonis gavo puikią progą pasireikšti.

Jaunasis lietuvis žaidė net 33 minutes, per jas pelnė 9 taškus ir atkovojo 4 kamuolius.

Domantas pataikė visus tris dvitaškius, prametė du tritaškius, įmetė 3 baudas iš 4. Jis perėmė vieną kamuolį, po du kartus suklydo ir prasižengė.

D.Sabonio plius/minus rodiklis buvo vienas geriausių komandoje – „Thunder“ įmetė 11 taškų daugiau už varžovus, kai Lietuvos krepšininkas buvo aikštėje.

Žinoma, ne jis buvo svarbiausias „Thunder“ komandoje. Russellas Westbrookas pelnė 32 taškus, atkovojo 15 kamuolių, atliko 12 rezultatyvių perdavimų ir pasiekė jau 39-ąjį savo trigubą dublį šį sezoną.

„Thunder“ lyderiui tetrūksta vos dviejų, kad susilygintų su Oscaro Robertsono sezono rekordu – 41 trigubas dublis 1961-1962 m. sezoną.

Penktadienį „Thunder“ labai gerai pradėjo rungtynes, bet „Spurs“ panaikino 21 taško skirtumą, kuris dar buvo trečiajame kėlinyje.

San Antonijaus komanda nepirmavo iki pat paskutinės minutės. Per ją LaMarcusas Aldridge'as dėjimu į krepšį likus 20,7 sek. išvedė „Spurs“ į priekį 96:95.

Kitoje atakoje R.Westbrookas bandė pataikyti dvitaškį, bet L.Aldridge'as blokavo jo metimą. Taškus sudėjo Kawhi Leonardas, prasiveržęs, pelnęs du taškus ir dar uždirbęs baudą likus žaisti 5,8 sek.

„Thunder“: Russellas Westbrookas 32, Victoras Oladipo 16, Stevenas Adamsas 13, Enesas Kanteras 11, Domantas Sabonis 9.

„Spurs“: Kawhi Leonardas 28, Pau Gasolis 17, LaMarcusas Aldridge'as 14.

Visų NBA rungtynių rezultatai:

„Toronto Raptors“ (46-30; J.Valančiūnas 16) – „Indiana Pacers“ (37-39) 111:100

„Oklahoma City Thunder“ (43-32; D.Sabonis 9) – „San Antonio Spurs“ (58-17) 95:100

„Miami Heat“ (37-39) – „New York Knicks“ (29-47; M.Kuzminskas nežaidė) 94:98

„New Orleans Pelicans“ (33-43; D.Motiejūnas 0) – „Sacramento Kings“ (29-47) 117:89

„Golden State Warriors“ (62-14) – „Houston Rockets“ (51-25) 107:98

„Utah Jazz“ (47-29) – „Washington Wizards“ (46-30) 95:88

„Milwaukee Bucks“ (40-36) – „Detroit Pistons“ (35-42) 108:105

„Memphis Grizzlies“ (42-34) – „Dallas Mavericks“ (31-44) 99:90

„Boston Celtics“ (49-27) – „Orlando Magic“ (27-49) 117:116

„Charlotte Hornets“ (35-41) – „Denver Nuggets“ (35-40) 122:114

„Cleveland Cavaliers“ (48-27) – „Philadelphia 76ers“ (28-48) 122:105