2017 02 04

Domanto Sabonio žaidimo laiką sudegino klaidos, „Thunder“ lyderis sužaidė įspūdingai

Russello Westbrooko trigubi dubliai jau nieko nebestebina, tačiau „Oklahoma City Thunder“ (29-22) variklis penktadienį surengė fantastinį pasirodymą, padėdamas savo ekipai 114:102 (21:23, 37:25, 22:34, 34:20) namuose parblokšti „Memphis Grizzlies“ (30-22). Domantas Sabonis dėl klaidų ilgiau sėdėjo ant suolo nei žaidė.

Oklahomos krepšininkai šia pergale nutraukė trijų iš eilės pralaimėjimų seriją, o abi komandos išsižiojusios stebėjo R.Westbrooko pasirodymą.

38 taškus pelnęs „Thunder“ lyderis net 19 jų surinko per lemiamą ketvirtį, prieš kurį „Grizzlies“ turėjo dviejų taškų persvarą – 82:80. Įpusėjus rungtynėms „Thunder“ turėjo dviženklę persvarą – 58:48.

Per lemiamas tris minutes R.Westbrookas pataikė du tritaškius. Pirmasis rezultatą po ilgo laiko persvėrė (105:102), o antrasis likus žaisti pusantros minutės jau įtvirtino komandos pergalę.

Peržiūrėti turinį naujame langeItin svarbus Russello Westbrooko perimtas kamuolys

Lietuvis Domantas Sabonis po sėkmingo pasirodymo San Antonijuje šį kartą neblizgėjo. Starto penkete mačą pradėjęs lietuvis žaidė tik 11 minučių, per kurias pelnė 2 taškus (1/2 dvit., 0/2 trit.), atkovojo kamuolį, du sykius prasižengė ir net 5 kartus suklydo.

Retą dvigubą dublį prieš „Spurs“ surinkęs lietuvis sukldyo rekordiškai daug (6 sykius), tačiau žaidė net 35 minutes ir taikliai atakavo krepšį. Šį kartą Domanto vietą aikštėje užėmė kiti.

Gavęs 29 minutes aikštėje sezono rezultatyvumo rekordą užfiksavo prancūzas Joffrey Lauvergne'as (16 tšk.),

Tuo tarpu R.Westbrookas surinko jau 25-ąjį trigubą dublį šį sezoną. NBA tiek trigubų dublių per vieną sezoną nėra mačiusi nuo 1967-1968 metų, kai Wiltas Chamberlainas surinko 31-ą – „Thunder“ lyderiui liko nedaug.

„Thunder“: R.Westbrookas 38 (5/7 trit., 17/17 baud., 13 atk. kam., 12 rez. perd.), S.Adamsas (13 atk. kam.) ir J.Louvergne'as po 16, A.Morrow 15.

„Grizzlies“: M.Gasolis 31 (8 rez. perd.), M.Conley 18, Z.Randolphas 16 (10 atk. kam.), C.Parsonsas 12.