2017 03 07

Donato Motiejūno komanda užbuksavo Solt Leik Sityje

Donatas Motiejūnas nuo suolo stebėjo, kaip puolime vargsta jo komandos draugai. „Utah Jazz“ gynyboje įklimpę „New Orleans Pelicans“ krepšininkai paliko Solt Leik Sitį su pralaimėjimu 83:88 (14:29, 20:14, 18:18, 31:27) ir vėl ėmė tolti nuo atkrintamųjų varžybų.
DeMarcusas Cousinsas
DeMarcusas Cousinsas / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Suprasti akimirksniu

• „Pelicans“ pralaimėjo „Jazz“ klubui 83:88.
  • „Pelicans“ pataikė tik 30 metimų iš 84.
  • D.Motiejūnas per 4 minutes nepasižymėjo.
  • „Pelicans“ nuo atkrintamųjų skiria 4 pergalės.

Toną rungtynėms davė jau pirmasis kėlinys, kurį „Pelicans“ pralaimėjo 15 taškų skirtumu ir sukrapštė vos 14 taškelių (14:29).

„Pelicans“ pataikė tik 35,7 proc. visų metimų (30/84) – tai prasčiausias komandos rezultatas šį sezoną.

Prie jo nemažai prisidėjo ir Naujojo Orleano bokštai Anthony Davisas ir DeMarcusas, kartu surinkę jiems neįprastai mažai – 35 taškus, ir pataikę tik 12 metimų iš 32 (37,5 proc.).

Kovo mėnesį per 4 rungtynes D.Motiejūnas kol kas sužaidė tik 10 minučių.

Košmariškai vakaras susiklostė įžaidėjui Jrue Holiday, kuris pataikė tik 1 metimą iš 9 ir mačą baigė su 4 taškais.

Nedidele kibirkštimi „Pelicans“ puolime tapo komandos naujokas Jordanas Crawfordas. 28-erių gynėjas jau 12-ąją sekundę pasirodęs ant parketo pataikė tritaškį ir surinko 19 taškų.

Niekuo padėti negalėjo ir Donatas Motiejūnas, kuris težaidė 4 minutes ir nepasižymėjo.

Kovo mėnesį per 4 rungtynes lietuvis kol kas sužaidė tik 10 minučių.

Tai buvo 5-asis „Pelicans“ pralaimėjimas iš 6 po grandiozinių DeMarcuso Cousinso mainų šiam žaidžiant. Vakarų konferencijoje Naujojo Orleano klubas žengia 13-as, o nuo 8-osios vietos ekipą skiria 4 pergalės.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausiai žaidė 23 taškus pelnęs Gordonas Haywardas, pergalingai pažymėjęs savo 500-ąsias rungtynes NBA.

Prancūzų bokšto Rudy Gobert'o sąskaitoje buvo 15 taškų ir 15 atkovotų kamuolių.

„Pelicans“: A.Davisas 20 (12 atk. kam.), J.Crawfordas 19 (20 min.), D.Cousinsas 15, E.Moore'as 10.

„Jazz“: G.Haywardas 23, R.Gobert'as 15 (15 atk. kam.), J.Inglesas 12, A.Burksas 10.