2017 11 18

NBA: fantastiškas LeBrono šou padovanojo „Cavaliers“ pergalę

NBA lygoje sunkią pergalę iškovojo „Cleveland Cavaliers“ (5-9) su LeBronu Jamesu.
LeBronas Jamesas
LeBronas Jamesas / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Kavalieriai namuose po pratęsimo 118:113 (24:27, 32:29, 22:25, 27:24, 13:8) nugalėjo „LA Clippers“ (9-7).

Klivlando ekipai tai buvo jau ketvirta pergalė iš eilės, o Los Andželo klubui – septintas pralaimėjimas.

LeBronas Jamesas kaip visada buvo įspūdingas – per 46 minutes pelnė 39 taškus ir atkovojo 14 kamuolių.

Jam pagyrų negailėjo varžovų treneris Docas Riversas: „Dauguma žaidėjų, kai pasiekia jo amžių, žino viską, ką turi daryti. Tačiau dažniausiai tokiame amžiuje nieko negali išpildyti. LeBronas gali tave nugalėti ir savo protu, ir fizine jėga. Tai neįveikiama užduotis, kai bandai jį sustabdyti.“

„Cavaliers“ atsiliko visų rungtynių metu, tačiau laimėjo lemtingą pratęsimą. Jo metu kelis itin svarbius tritaškius pataikė Kevinas Love'as. Jis iš viso surinko 25 taškus.

Dwyane'as Wade'as prisidėjo 23 taškais ir 11 atkovotų kamuolių.

„Cavaliers“: L.Jamesas 39, K.Love'as 25, D.Wade'as 23.

„Clippers“: B.Griffinas 23, D.Jordanas 20, A.Riversas 16, W.Johnsonas 15, L.Williamsas ir S.Thornwellas po 13.