2017 02 01

NBA: kuklus Jamesas Hardenas ir legendos pagerbimas

NBA lygoje pergalę šventė „Houston Rockets“ klubas, kuris sustabdė DeMarcusą Cousinsą ir atrado naujus lyderius.
Jamesas Hardenas
Jamesas Hardenas / „Scanpix“/AP nuotr.

„Houston Rockets“ (36-16) – „Sacramento Kings“ (19-30) 105:83 (29:24, 25:11, 28:22, 23:26)

„Rockets“ po ilgos pertraukos sugrįžo į namus ir šventė pergalę. Ir jos kalvis buvo kiek neįprastas. Ryanas Andersonas pelnė 25 taškus ir atkovojo 11 kamuolių. 17 taškų pridėjo Ericas Gordonas.

R.Andersonas pataikė šešis tritaškius iš 12-os ir puikiai pavadavo J.Hardeną, kuris pirmajame kėlinyje susižeidė kelius ir pelnė tik 10 taškų, bet atkovojo 7 kamuolius ir atliko 8 rezultatyvius perdavimus.

Antrojo kėlinio pradžioje „Rockets“ spurtavo 18:3 ir užsitikrino pergalę. „Kings“ šiame kėlinyje pelnė vos 11 taškų.

Hjustono klubas sustabdė DeMarcusą Cousinsą, kuris pelnė vos 16 taškų. „Rockets“ taip pat laimėjo kovą dėl atšokusių kamuolių 60:45.

Šiose rungtynėse buvo pagerbtas legendinis krepšininkas Dikembe Mutombo. Tribūnose taip pat sėdėjo Hakeemas Olajuwonas.

„Rockets“: R.Andersonas 25, E.Gordonas 17, C.Capela 12, N.Hilario 11, J.Hardenas 10.

„Kings“: D.Cousinsas 16, K.Koufos 12, W.Cauley-Steinas ir A.Tolliveris po 10.