2017 01 19

Russellas Westbrookas apie jį nubloškusį gruziną: „Aš jam dar atsilyginsiu“

Praėjusią naktį NBA gurmanai galėjo mėgautis antrąja „Warriors“ bei „Thunder“ dvikova šį sezoną, kurioje netrūko įtampos bei emocijų. Prieš pat didžiąją pertrauką gruzinas Zaza Pačulija nuvertė Oklahomos ekipos lyderį Russellą Westbrooką ir buvo nubaustas nesportine pražanga, o po rungtynių šiame epizode nukentėjęs žaidėjas teigė, jog tai dar ne pabaiga.
Russellas Westbrookas
Russellas Westbrookas / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Baigiantis antrojo kėlinuko laikui, R.Westbrookas organizavo paskutinę „Thunder“ ataką, kai netikėtai iš užtvaros išlindęs Z.Pačulija jį parvertė ant žemės. Gruzinas niekur neskubėjo pasitraukti nuo savo varžovo ir dar ilgai į jį žiūrėjo, o tai – viena didžiausių priežasčių, kodėl „centras“ buvo nubaustas ne paprasta pražanga.

Po rungtynių epizodo įrašą pasižiūrėjęs R.Westbrookas buvo itin nepatenkintas tokiu Z.Pačulijos elgesiu:

„Jis mane nubloškė labai stipriai, todėl tikrai jam dar atsilyginsiu. Tik po rungtynių pamačiau, kaip jis po smūgio elgėsi, todėl tikrai dar sulauks atpildo. Nežinau, kada tai bus, tačiau tuo net neabejoju.“

O Z.Pačulija po rungtynių teigė, kad visuomet palaikys ir kausis už savo komandos draugus. Ypač, kai jie žaidžia prieš savo buvusią komandą.

„Mes esame šeima ir KD yra jos dalis, – kalbėjo gruzinas. – Nepaisant visko, mes turime palaikyti vienas kitą aikštėje. Aš visada padėsiu Kevinui, o jis pagelbės man.“

„Warriors“ iškovojo pergalę 121:100, o R.Westbrookas šiose rungtynėse atliko savo 21 trigubą dublį šiemet. Įžaidėjas pelnė 27 taškus, atkovojo 15 kamuolių ir atliko 13 rezultatyvių perdavimų.

„Warriors“ su K.Durantu pirmą kartą vyks į Oklahomą jau vasario 11-ąją, kada įvyks trečioji šių komandų tarpusavio akistata.