2017 05 21

Vakaruose viskas aišku? „Warriors“ trečią kartą įveikė „Spurs“ ekipą

„Golden State Warriors“ laimėjo ir trečiąsias NBA Vakarų konferencijos finalo rungtynes, išvykoje traumų išretintą „San Antonio Spurs“ įveikdama 120:108 (29:33, 35:22, 36:33, 20:20). Serijos rezultatas 3-0.
„Spurs“ – „Warriors“
„Spurs“ – „Warriors“ / „Scanpix“ nuotr.

„Warriors“ šiose atkrintamosiose dar nepralaimėjo ir pasiekė jau 11 pergalių iš eilės.

Panašiu ritmu Rytuose žygiuoja ir „Cleveland Cavaliers“, laimėjusi 10 mačų iš eilės.

21 tašką nugalėtojams pelnęs Stephenas Curry tapo rezultatyviausiu (1776 taškai) „Warriors“ žaidėju NBA atkrintamosiose per visą istoriją. Jis aplenkė iki tol pirmavusį Ricką Barry.

Be traumuotų Kawhi Leonardo ir Tony Parkerio žaidusi „Spurs“ pirmajame kėlinyje neteko dar vieno žaidėjo – Davido Lee, kuris per 2 minutes spėjo pelnyti 4 taškus.

Nepaisant to, „Spurs“ sužaidė rezultatyviausią pirmąjį kėlinį šiose atkrintamosiose (33). „Spurs“ žaidėjai buvo emociškai užsivedę, tačiau „Warriors“ įsibėgėjo.

„Spurs“ pranoko varžovus pagal taškus, pelnytus greitose atakose (23 ir 10) ir iš baudos aikštelės (62 ir 50), tačiau Greggo Popovichiaus auklėtiniai pataikė vos 5 tolimus metimus iš 21 (24 proc.), kai „Warriors“ realizavo 11 tritaškių iš 27 (41 proc.).

„Spurs“: M.Ginobili 21, L.Aldridge'as 18, J.Simmonsas 14, P.Gasolis 12 (10 atk. kam.), D.Murray'us 10.

„Warriors“: K.Durantas 33 (10 atk. kam., 7 klaidos), S.Curry 21, K.Thompsonas 17, J.McGee 16, D.Greenas 10.