TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

15 taškų pelnęs Jonas Valančiūnas tempė „Raptors“, tačiau pergalę vis tiek šventė „Suns“

Jonas Valančiūnas
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr. / Jonas Valančiūnas
0

28-ąjį pralaimėjimą NBA lygoje patyrė Jono Valančiūno atstovaujama „Toronto Raptors“ (37/28) ekipa. Ji namuose 113:121 (35:37; 24:24; 31:35; 23:25) turėjo pripažinti „Phoenix Suns“ (38/28) krepšininkų pranašumą.

Pralaimėjusiems J.Valančiūnas per 32 minutes pelnė 15 taškų, atkovojo 5 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, blokavo varžovo metimą, 4 kartus prasižengė ir 1 kartą suklydo.

Prasidėjus priešpaskutinei minutei įvyko skausmingas incidentas – kamuolį iš K.Lowry mėginę atimti „Suns“ krepšininkai parkrito ant parketo, P.J.Tuckeris dukart keliu trenkė varžovui į galvą.

„Raptors“ gynėjas liko gulėti, o teisėjai tylėjo. Tuo pasinaudojęs Ericas Bledsoe niekieno netrukdomas įdėjo į krepšį (118:109). Rungtynių pabaigoje „Raptors“ dar mėgino kabintis į pergalę ir stabdyti varžovus pražangomis, tačiau išsigelbėti nepavyko – 113:121.

Viena iš pagrindinių „Raptors“ pralaimėjimo priežasčių buvo labai prasta kova dėl atšokusių kamuolių – ją D.Casey auklėtiniai pralaimėjo net 26:45. „Suns“ iškovoti pergalę nesutrukdė net tai, kad jie už varžovus beveik dvigubai dažniau klydo (21 prieš 11).

„Raptors“: Kyle'as Lowry 28 (13 rez. perd.), Terrence'as Rossas 22, Amiras Johnsonas 20, DeMaras DeRozanas 17 (7 rez. perd.), Jonas Valančiūnas 15.

„Suns“: Geraldas Greenas 28, Goranas Dragičius 19, Markieffas Morrisas 16 (14 atk. kam.), P.J.Tuckeris 11, Marcusas Morrisas 10.