2011 05 13

17 taškų deficitą panaikinę Rimo Kurtinaičio auklėtiniai patiesė CSKA ekipą

Rusijos krepšinio pirmenybių susitikime Jono Kazlausko treniruojama Maskvos CSKA (16 ir 9) ekipa, kurioje rungtyniauja Ramūnas Šiškauskas, namuose 88:89 (18:9, 20:16, 15:22, 23:29, 12:13) po pratęsimo nusileido Rimo Kurtinaičio vadovaujamiems Maskvos srities „Chimki“ (16 ir 8) krepšininkams.
Ramūnas Šiškauskas
Ramūnas Šiškauskas / Andriaus Ufarto/BFL nuotr.

Trečiojo ketvirčio viduryje CSKA pranašumas dar siekė 17 taškų (47:30), tačiau svečiai nenuleido rankų ir kantriai vijęsi ketvirtojo kėlinio viduryje jau buvo priekyje – 56:55. Likus žaisti 2 sekundes Thomasas Kelati realizavo vieną baudą (76:74), o šeimininkus išgelbėjo Andrejaus Voroncevičiaus dvitaškis – 76:76.

Pratęsimo metu vyko kova taškas į tašką. R.Šiškauskas pataikęs vieną baudą padidino komandos pranašu iki 2 taškų (88:86) ir priešininkams

paliko 23 sekundes. Lemiamos „Chimki“ atakos metu iniciatyvos ėmėsi Th.Kelati, kurio tritaškis likus sekundei išplėšė pergalę – 89:88.

R.Šiškauskas per 38 žaidimo minutes pelnė 21 tašką (1/3 dvitaškiai, 3/5 tritaškiai, 10/12 baudos metimai), atkovojo 4 ir perėmė 1 kamuolį, prasižengė 3 kartus, 2 sykius suklydo ir buvo rezultatyviausias savo klube.

Pralaimėjusiems Aleksandras Kaunas įmetė 17 (7 atk. kam.), Viktoras Chriapa – 14 taškų (8 atk. kam.).

Nugalėtojams Sergejus Monia surinko 26 taškus (5/10 tritaškiai), Th.Kelati – 21 (4/7 tritaškiai), Krešimiras Lončaras pridėjo 21 tašką.