Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Arvydas Sabonis Slovėnijoje pristatė 2011 m. Europos krepšinio čempionatą

Arvydas Sabonis Slovėnijoje pristatė Europos krepšinio čempionatą Lietuvoje.
Europos krepšinio čempionato organizatorių nuotr. / Arvydas Sabonis Slovėnijoje pristatė Europos krepšinio čempionatą Lietuvoje.
Šaltinis: 15min
0
A A

Šiais metais Lietuvoje vyksiantis Europos vyrų krepšinio čempionatas („EuroBasket 2011”) vasario 17-ąją buvo pristatytas Slovėnijoje, kuri rengs 2013 m. Senojo žemyno pirmenybes. Tai – pirmoji „EuroBasket 2011” pristatymo, kuriame dalyvauja oficialus čempionato ambasadorius Arvydas Sabonis, stotelė keliaujant po „EuroBasket 2011” dalyvaujančias šalis, teigiama išplatintame pranešime spaudai.

„Atvykite pas mus ir pamatysite, ką Lietuvai reiškia krepšinis ir kokie svetingi mes esame”, – sakė A.Sabonis pusšimčiui Slovėnijos ir Balkanų šalių žurnalistų Liublianos „Union” viešbutyje.

Pristatymo metu žiniasklaida buvo supažindinta su pasirengimo „EuroBasket 2011“ ypatybėmis, miestais, kuriuose vyks varžybos.

Slovėnijos krepšinio federacijos vadovai, padėję surengti pristatymą, padovanojo A.Saboniui ir „EuroBasket 2011“ organizacinio komiteto direktoriui Mindaugui Špokui vardinius Slovėnijos rinktinės marškinėlius. Įteikdamas juos Slovėnijos krepšinio federacijos prezidentas Romanas Volčičius juokaudamas paprašė A.Sabonio pagalbos Liublianos „Olimpija“ Eurolygos varžybose su Tel Avivo „Maccabi“.

„Slovėnijos krepšiniui didelė garbė, kad mus aplankė Lietuvos delegacija, vadovaujama A.Sabonio“, – sakė R.Volčičius.

Prieš tai A.Sabonis dalyvavo šventiniame Vasario 16-osios priėmime, kurį surengė Lietuvos Respublikos ambasada Slovėnijoje.

Atvykite pas mus ir pamatysite, ką Lietuvai reiškia krepšinis ir kokie svetingi mes esame, sakė A.Sabonis pusšimčiui Slovėnijos ir Balkanų šalių žurnalistų Liublianos „Union” viešbutyje.

Renginyje taip pat dalyvavo Slovėnijoje reziduojantys užsienio šalių diplomatai, Slovėnijos užsienio reikalų ministerijos pareigūnai, Pramonės ir prekybos rūmų vadovai, verslininkai, akademinės bendruomenės nariai, meno, kultūros ir žiniasklaidos atstovai, Slovėnijos krepšinio federacijos vadovai ir vietos lietuviai.

Lietuvos ambasadorius Slovėnijoje Rimutis Klevečka renginyje priminė Lietuvos ir Slovėnijos istorinius ryšius, abiems šalims svarbius kultūros ir istorijos vingius, tolesnio dvišalio bendradarbiavimo perspektyvas, šiais metais minimas lietuviams ir slovėnams svarbias sukaktis.

R.Klevečka taip pat papasakojo, kad seniausias Vilniaus vaizdas, kurio atradėjas yra Janezas Hofleris taip pat svečiavosi renginyje, yra saugomas Slovėnijos valstybiniame archyve.

Vasario 16 dieną A.Sabonis dalyvavo specialiame Slovėnijos krepšinio federacijos projekte „Žaismingas krepšinis“, kurio tikslas – sudominti krepšiniu kuo daugiau vaikų.

Po kelionės į Slovėniją Lietuvoje vyksiančių pirmenybių ambasadorius planuoja apsilankyti Vokietijoje, Rusijoje, Latvijoje, Lenkijoje, Graikijoje, Ispanijoje ir Izraelyje. Šias keliones su „EuroBasket 2011“ organizaciniu komitetu organizuoja Vilniaus, Kauno ir Palangos oro uostai, Lietuvos Užsienio reikalų ministerija.

„EuroBasket 2011“ rugpjūčio 31-rugsėjo 18 dienomis vyks šešiuose Lietuvos miestuose: Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje ir Alytuje. Pirmą kartą Europos krepšinio čempionatų istorijoje turnyre dalyvaus 24 stipriausios Senojo žemyno rinktinės.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 24sek