Dabar populiaru
Publikuota: 2011 gruodžio 18d. 15:32

2015-ųjų Europos moterų krepšinio čempionatas vyks ten, kur Lietuva triumfavo 1997-aisiais

Lietuvos moterų krepšinio rinktinė
fibaeurope.com / Lietuvos moterų krepšinio rinktinė

Sekmadienį Miunchene „FIBA Euorpe“ organizacija paskelbė, kur vyks 2015 metų Europos moterų krepšinio čempionatas. Dėl teisės rengti šias pirmenybes varžėsi dvi valstybės – Baltarusija ir Vengrija.

Per iškilmingą posėdį buvo nuspręsta, jog čempionatas ketvirtą kartą bus patikėtas Vengrijai(Europos moterų čempionato šeimininke buvo 1983, 1964, 1950 ir 1997 metais). Tai valstybei, kurioje 1997-aisiais metais vyko Senojo žemyno pirmenybės ir kuriose triumfavo Lietuvos rinktinė. Tuomet jai vadovavo treneris Vydas Gedvilas.

Iš pradžių Baltarusija ketino kandidatuoti ir pateikti jungtinį projektą kartu su Lietuva, tačiau tokiam federacijų sprendimui nepritarė mūsų šalies Seimo nariai.

Baltarusija neatsisakė planų pirmą kartą šalies istorijoje surengti moterų krepšinio čempionatą, tačiau FIBA atstovai nusprendė, kad ši šalis viena nepajėgi surengi tokio turnyro.

2013 metų Europos moterų krepšinio pirmenybės vyks Prancūzijoje. Lietuvės dėl teisės grumtis su stipriausiomis Europos rinktinėmis turės įveikti kvalifikacinį etapą, kuriame susidurs su Belgijos, Čekijos, Olandijos ir Slovėnijos krepšininkėmis.

Sekmadienio pavakare Miunchene paaiškės, kas taps 2015 metų Europos vyrų krepšinio čempionato šeimininkais.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Video

23:30
04:39
00:23

Sveikata

Parašykite atsiliepimą apie 24sek