2011 05 20

38 lietuvių taškai padėjo Turkijos krepšinio lygos debiutantams išlyginti ketvirtfinalio serijos rezultatą

Ketvirtosiose Turkijos vyrų krepšinio pirmenybių ketvirtfinalio rungtynėse lygos debiutantė Renaldo Seibučio ir Vido Ginevičiaus Edirnės „Olin“ komanda ketvirtadienį namuose 81:52 (23:15, 17:16, 25:11, 16:10) sutriuškino antrąją vietą šešiolikos komandų turnyre užėmusį Balikesiro „Banvit“ klubą ir išlygino serijos iki trijų pergalių rezultatą 2-2.
Renaldas Seibutis
Renaldas Seibutis / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Pirmąjį ketvirtfinalio susitikimą lietuvių komanda svečiuose laimėjo po pratęsimo 87:84 (19:16, 16:18, 13:28, 27:13, 12:9), o antrąjį išvykoje bei trečiąjį namuose pralaimėjo atitinkamai 59:77 (14:16, 16:25, 13:19, 16:17) bei 62:68 (23:15, 16:18, 13:19, 10:16).

Septintąją vietą reguliariajame sezone užėmusiai „Olin“ ekipai R. Seibutis ketvirtadienį pelnė 24 taškus, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, sugriebė vieną kamuolį bei 3 kartus suklydo. Per 31 žaidimo minutę (31:01) jis pataikė 2 tritaškius iš 3, 6 dvitaškius iš 9 bei realizavo visus 6 baudų metimus.

V. Ginevičiaus sąskaitoje 14 taškų, 2 atkovoti kamuoliai, 2 rezultatyvūs perdavimai, klaida ir 2 pražangos. Per nepilnas 25 minutes (24:50) Lietuvos krepšininkas pataikė visus 4 tritaškius ir 1 dvitaškį iš 5.

15 taškų prie pergalės prisidėjo Caneras Ercanas, 13 – Reha Ozas.

Svečių ekipoje sėkmingiausiai rungtyniavo Keithas Simmonsas, Lance'as Williamsas ir Vladimiras Golubovičius (po 8 taškus).

Penktąsias ketvirtfinalio serijos rungtynes komandos Balikesire žais sekmadienį, o šio mačo nugalėtojas pusfinalio serijoje iki trijų pergalių susitiks su Stambulo „Galatasaray Cafe Crown“ klubu.