Maža kaina - didelė vertė. Prenumerata vos nuo 1,00 Eur!
Išbandyti
2010 01 11

A.Milaknis: net nesvajojau vieną dieną užsivilkti „Žalgirio“ marškinėlius (video)

Kauno „Žalgirio“ ekipoje jau ne pirmus metus rungtyniauja gynėjas Artūras Milaknis. Nuosekliu darbu tikslų siekiantis krepšininkas yra įvardijamas kaip vienas geriausių „snaiperių“ Lietuvoje, rašoma oficialioje klubo interneto svetainėje.
Interviu žurnalistams
Interviu žurnalistams / Eriko Ovčarenko / BNS nuotr.

Nors žaidėjo indėlis į „Žalgirio“ pergales vis didėja, kuklumu pasižymintis vaikinas neslepia, kad jam reikia dirbti, dirbti ir dar kartą dirbti.

Krepšinis į širdį A.Milakniui įkrito dar vaikystėje. Atakuojančio gynėjo pozicijoje rungtyniaujantis 23 metų krepšininkas nuo vaikystės domėjosi šia sporto šaka, kartu su šeima stebėdavo transliacijas per televiziją. Vėliau viskas persikėlė į realų gyvenimą, o dabar A.Milaknis gali pasigirti ir trofėjų kolekcija, kuri yra papildoma kiekvieną sezoną.

„Net nesvajojau vieną dieną užsivilkti „Žalgirio“ marškinėlius. Niekada nebuvau tas perspektyviausias, nesu žaidęs ir jaunimo rinktinėse. Tačiau treneris Rimantas Grigas suteikė man šansą, savo laiku pakvietė į dublerių komandą. Tada ir supratau, kad pirma komanda yra realiai pasiekiama“, – atviravo A.Milaknis.

„Daugiausia pasiekiama darbu. Manau, kad iš bet kurio žmogaus, kuris kryptingai ir sunkiai dirba bei, žinoma, turi tam tikrus duomenis, galima padaryti krepšininką. Taip, talentas yra reikalingas, turi mokėti „skaityti“ žaidimą, tačiau be darbo nieko nebus“, – tęsė vis svarbesnį vaidmenį „Žalgirio“ ekipoje atliekantis gynėjas.

A.Milaknis buvo savikritiškas ir taip pat įžvelgė daug minusų savo žaidime: „Šiuolaikiniame krepšinyje reikia dirbti gynyboje, nes tai – labai svarbu. Pats turiu daug ką patobulinti. Mano prasiveržimas nėra pats geriausias, turiu ir kitų minusų. Man tik dirbti, dirbti ir dar kartą dirbti.“

VIDEO: Sporto Viltys: Artūras Milaknis

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
28 metai su „Teleloto“ – kas lieka už kadro?
Reklama
Pasiskiepyti – į vaistinę: ateina per pietų pertrauką, kartu atsiveda ir šeimos narius
Reklama
Kam ir kada reikalingi saulės akiniai ir dirbtinis akių drėkinimas
Reklama
Šiaulių banko grupės valdomi pensijų fondai į daugiabučių renovaciją investuoja dar 7,5 mln. eurų
Užsisakykite 15min naujienlaiškius