„Koks buvo ažiotažas prieš šias varžybas, tai maždaug tokios jos ir gavosi, tai gal ne tokios išvaizdžios, tačiau atkaklumo tikrai netrūko. Kiek man teko skaityti, tai ir prognozėse niekas nebandė kažkam atiduoti pergalės, nesvarbu ar namuose „Žalgiris“ žaidžia ar ne. Va taip ir išėjo, kad visos rungtynės lygiai, galėjo bet kuri komanda laimėti, laimėjome mes, fortūna atsisuko ar šiaip geriau sužaidė žaidėjai, daugiau pakovojo. Kiek spėjau pažiūrėti dabar rungtynių statistiką, tai atkovojome dviem kamuoliais daugiau, tai dviem taškais ir laimėjome, galbūt tas lėmė, o gal ir vienas, kitas puolime atkovotas kamuolys, nes kai turi dvi atakas iš eilės yra sunku apsiginti. Galbūt tas lėmė pergalę. Šiaip manau buvo sunku ir žaidėjams, nes išėjo tokie negražūs skaičiai. Daug baudų nepataikyta, laisvų tritaškių, nes sunku atlaikyti tokią įtampą. Žaidžiam Kaune ir manyčiau žalgiriečiams nebuvo nei kiek lengviau. Jie žaidė namuose ir supranta, kad jiems būtina čia laimėti, nepasisekė, negeros kalbos apie kažkokį tai „dugną“. Nereikia čia kalbėti tokius dalykus. Nepasiseka, tačiau dar daug varžybų liko „Žalgiriui“ ir viskas prieš akis. Džiaugiuosi, kad laimėjome, tačiau gaila kolegos.“ – pasakojo A.Sireika.
Ką pasakėte po rungtynių paspaudęs ranką G.Krapikui?
Sakiau va, Gintarai, kaip tikėjomės, taip ir buvo. Išsipildė mūsų žodžiai. Prieš rungtynes sakiau saugok sveikatą, jis man irgi tą patį pasakė, nes bus kova, o palinkėti pergalės negaliu, nes pats jos noriu. Viskas buvo kaip prognozavau. Daug nervų kainavo rungtynės.
Treneri, norėčiau atsakymo į šį klausimą tik taip arba ne: likus 28 sekundėms prieš varžovo ataką, ar Jūs paimtumėte minutės pertraukėlę?
Ne, tačiau nereikia sureikšminti vieno epizodo. Aš pats savo žaidėjams sakiau, kad ne tą truputį išleidau. Džiaugiuosi, kad jie nereaguoja, kaip aš ir noriu padaryti tokią komandą, kuri nereaguoja į trenerio blogus ar į teisėjo sprendimus. Mes visi norime, kad būtų geriau. Ar tai draugas komandos paskubėjo, ar padarė kažką negerai, nereikia reaguoti į tai, reikia tokį dalyką išgyvendinti iš komandos. Aš išleidau žaidėją, jis sužaidė 4 minutes, gal jo visai nereikėjo lesti į aikštelę. Aš padariau, aš stengiuosi paskui išsisukti iš tos situacijos, nes mano darbas toks.
