2011 03 30

Absoliutus NBA autsaideris „Cavaliers“ klubas rėžė antausį buvusiai savo žvaigždei LeBronui Jamesui: „Heat“ parklupdyta Klivlande

Dvidešimt trečią pralaimėjimą 74-ose Šiaurės Amerikos Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) reguliariojo sezono rungtynėse patyrė trečiąją vietą penkiolikos komandų Rytų konferencijoje užimantis Žydrūno Ilgausko Majamio „Heat“ klubas.
LeBronas Jamesas
LeBronas Jamesas / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Antradienį išvykoje Majamio krepšininkai 90:102 (24:24, 18:29, 28:22, 20:27) nusileido penkiolikos ekipų Rytų konferencijos ir absoliučiai lygos autsaiderei Klivlando „Cavaliers“ (15 pergalių ir 58 pralaimėjimai) komandai.

Lietuvos krepšininkas per nepilnas 7 žaidimo minutes (06:52) taškų nepelnė – prametė vienintelį dvitaškį, kartą suklydo bei dukart prasižengė.

Svečių gretose trigubu dubliu pasižymėjo LeBronas Jamesas – 27 taškai, 10 gynyboje sugriebtų kamuolių bei 12 rezultatyvių perdavimų.  24 taškus į arenos šeimininkų krepšį įmetė Dwyane'as Wade'as, 23 – Mike'as Bibby, 10 – Chrisas Boshas.

Nugalėtojų gretose sėkmingiausiai rungtyniavo J.J. Hicksonas (21 tšk. ir 12 atk. kam.), Anthony Parkeris (20 tšk.), Ryanas Hollinsas (13 tšk.), Ramonas Sessionsas (11 tšk.) bei Baronas Davisas (10 taškų).

Įdomu tai, kad „Heat“ atsarginiai krepšininkai po didžiosios pertraukos nepelnė nė taško, arba kitaip – per paskutinius tris kėlinius tepelnė vos keturis taškus.

Tai buvo pirmoji „Cavaliers“ pergalė prieš „Heat“ po to, kai iš Klivlando į Majamį persikėlė Karalium pravardžiuojamas L.Jamesas. Visas tris iki šiol šį sezoną žaistas šių komandų tarpusavio rungtynes „Heat“ buvo laimėjusi dviženkliais skirtumais.

„Rungtynių atmosfera Klivlande visuomet būdavo puiki. „Cavaliers" gerbėjai yra neįtikėtini – visuomet tai sakiau. Šįvakar jie labai padėjo savo komandai“, – po rungtynių kalbėjo L.Jamesas.