Ado Juškevičiaus klubas Vokietijos krepšinio lygoje įveikė Lauryno Samėno komandą

Adas Juškevičius
Eriko Ovčarenko / 15min nuotr. / Adas Juškevičius
Šaltinis: BNS
0

Pergalę Vokietijos krepšinio čempionato 17-ojo turo rungtynėse iškovojo penkioliktąją vietą užimantis Ado Juškevičiaus Brėmerhafeno „Eisbaren“ (5/12) klubas, savo aikštėje 85:80 (16:19, 31:17, 17:17, 21:27) įveikęs tryliktojoje pozicijoje likusią Tryto TBB (7/10) ekipą su Laurynu Samėnu.

34 su puse minutės žaidęs A.Juškevičius prie pergalės prisidėjo 13 taškų (2/4 dvit., 3/11 trit.), atkovojo 2 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 6 rezultatyvius perdavimus ir triskart suklydo.

L.Samėno sąskaitoje per 14 su puse minutės 3 taškai (1/3 trit.), klaida ir 2 pražangos.

Šeštąją nesėkmę patyrė ir į šeštąją vietą nukrito Bonos „Telekom Baskets“ klubas su Benu Veikalu, savo aikštėje 64:71 (19:22, 15:20, 18:12, 12:17) nusileidęs į penktąją poziciją pakilusiems Kvakenbriuko „Artland Dragons“ (11/6) krepšininkams.

Ne pačias geriausias sezono rungtynes žaidęs lietuvis per 14 minučių šeimininkams pelnė 4 taškus (0/3 dvit., 1/4 trit., 1/2 baud.), sugriebė 2 kamuolius ir prasižengė 3 kartus.

Vokietijos krepšinio lygoje pirmauja Miuncheno „Bayern“ (15/2) klubas.