2015 02 10

„Aisčių“ spurtas rungtynių pabaigoje leido švęsti pergalę prieš „Sirenas“

Lietuvos moterų krepšinio lygoje (LMKL) Kauno „Aistės-LSU-Paradis“ (13/9) svečiuose rezultatu 68:57 (13:21, 19:13, 15:16, 21:7) ketvirtą kartą šį sezoną įveikė Kauno rajono „Hoptrans-Sirenas“ (10/12).
LMKL čempionate  Kauno „Aistės-LSU-Paradis“ krepšininkės 79:59  nugalėjo Vilniaus „Jaunųjų talentų“ ekipą.
„Aistės-LSU-Paradis“ / Alfredo Pliadžio nuotr.

Pirmasis ketvirtis buvo sėkmingesnis šeimininkėms, kurios į savo krepšį praleidusios 13, pačios pelniusios 21 tašką, po pirmųjų dešimties minučių buvo priekyje 8 taškais. Antrajame kėlinyje, po 5 iš eilės Akvilės Baronėnaitės taškų, „Hoptrans-Sirenos“ susikrovė jau dviženklį pranašumą – 28:18. Tačiau Lauros Svarytės ir Gretos Tamašauskaitės tandemas leido „Aistėms“ išlyginti rezultatą – 32:32. Visgi kėlinį taikliu metimu baigė „Hoptrans-Sirenos“ ir buvo priekyje 34:32.

Trečiajame kėlinyje, po taiklaus tritaškio metimo, „Aistės“ išsiveržė į priekį (38:36), tačiau atkarpą 7:0 laimėjusios „Hoptrans-Sirenos“ ir vėl išsiveržė į priekį – 43:38. Per likusią kėlinio dalį vyko apylygė kova, bet tritaškiu ketvirtį baigusi Rasa Žemantauskaitė-Matlašaitienė leido savo ekipai pirmauti – 50:47. Lemiamame ketvirtyje „Aistės“ surengė spurtą 14:4 ir likus žaisti kiek daugiau nei 3 minutes pirmavo jau 7 taškais – 61:54. Po šio surengto spurto „Hoptrans-Sirenos“ jau neatsigavo, o „Aistės“ susikrovė dviženklį pranašumą ir šventė pergalę.

„Hoptrans-Sirenos“: A.Baronėnaitė (6 atk. kam.) 25, R.Žemantauskaitė-Matlašaitienė 15, K.Balčiūnaitė (10 atk. kam., 6 rez. perd.) 9, R.Knyzaitė 6.

„Aistės-LSU-Paradis“: M.Petrauskaitė (10 atk. kam.) 19, J.Marmienė (8 atk. kam., 8 kld.) 16, L.Svarytė 14, N.Skadaitė (8 rez. perd.) 9.