Geras turinys neatostogauja. Prenumerata vos nuo 0,50 Eur/mėn!
2015 01 03

„Aistės-LSU-Paradis“ laimėjo prieš „Hoptrans-Sirenas“

Lietuvos moterų krepšinio lygoje (LMKL) Kauno komandų derbyje pergalę namuose po atkaklios kovos šventė „Aistės-LSU-Paradis“ (9/6), kuri rezultatu 76:72 (14:17, 14:29, 26:10, 22:16) įveikė „Hoptrans-Sirenas“ (5/10).
LMKL čempionate  Kauno „Aistės-LSU-Paradis“ krepšininkės 79:59  nugalėjo Vilniaus „Jaunųjų talentų“ ekipą.
„Aistės-LSU-Paradis“ / Alfredo Pliadžio nuotr.

Pirmajame ketvirtyje abi ekipos žengė koja kojon, o likus žaisti kiek daugiau nei 2 minutes „Aistes“ į priekį išvedė Laura Želnytė – 14:11. Tačiau kėlinio pabaigą atkarpa 6:0 sužaidusios „Sirenos“ po pirmojo kėlinio buvo priekyje 17:14.

Antrajame kėlinyje pasipylė „Sirenų“ tritaškių lietus. 13 taškų be atsako pelniusios kaunietės akimirksniu susikrovė 12 taškų pranašumą – 30:18. Kėlinio pabaigoje iš toli taikliai atakavo Rasa Žemantauskaitė-Matlašaitienė ir Gintarė Jasiunskaitė, taip leisdamos „Sirenoms“ po dviejų ketvirčių pirmauti jau 18 taškų skirtumu – 46:28.

Po didžiosios pertraukos „Aistės“ grįžo susikaupusios ir jau ketvirčio viduryje sumažino savo atsilikimą iki 9 taškų – 42:51. Jolantos Marmienės ir Lauros Svarytės vedamos „Aistės“ trečiąjį kėlinį laimėjo rezultatu 26:10, o prieš lemiamą ketvirtį „Sirenos“ buvo priekyje jau vos 2 taškais – 56:54.

Paskutiniame ketvirtyje kova vyko taškas į tašką, o likus žaisti kiek daugiau nei 4 minutes, į priekį jau išsiveržė „Aistės“ – 64:62, tačiau taikliai baudos metimus realizavusi G.Jasiunskaitė vėl atstatė lygybę (64:64). Likus žaisti kiek daugiau nei minutę po taiklių metimų į priekį išsiveržė „Aistės“ (72:68), tačiau iš toli pataikiusi Ele-Riin Tammik sugrąžino intrigą – 72:74. Taikliai baudos metimus sumetusi Greta Tamašauskaitė leido „Aistėms“ švęsti pergalę.

„Aistės-LSU-Paradis“: M.Petrauskaitė 21, N.Skadaitė (6 kld.) 16, G.Tamašauskaitė 13, L.Svarytė (9 atk. kam., 28 naud. bal.) ir J.Marmienė (8 atk. kam.) po 12.

„Hoptrans-Sirenos“: R.Žemantauskaitė-Matlašaitienė 17, G.Jasiunskaitė 15, A.Baronėnaitė 14, R.Knyzaitė (6 rez. perd.) 10.

8. „Šiauliai-Universitetas“ 0 15 15

Balsuokite už architektūriškai žaviausią miestą ir pasidalinkite jus įkvepiančiais pastatais
Iš gyvenimo nuotykio sugrįžusi „Lidl“ vaikų komanda“ neslepia emocijų
Jau liepos 17 d. Indrė Stonkuvienė kvies moteris susitikti ypatingame nemokamame renginyje
Auga visiškai įrengto naujo būsto paklausa: kuo tai patrauklu?
Užsisakykite
15min naujienlaiškius