2013 12 21

„Aistės-LSU-Paradis“ LMKL šventė antrąją pergalę iš eilės

Lauros Svarytės vedamos Kauno „Aistės-LSU-Paradis“ pirmoje rungtynių pusėje susikrovė dviženklę persvarą, kurios užteko šeštajai pergalei LMKL čempionate pasiekti. Penktąją vietą užimanti laikinosios sostinės komanda išvykoje rezultatu 63:51 (23:16, 16:10, 12:11, 13:13) palaužė Vilniaus „Jaunųjų talentų“ pasipriešinimą ir turnyro lentelėje atitrūko nuo artimiausios persekiotojos „Utenos“.
Rungtynių akimirka / Hotprans-Sirenos nuotr.

Justinos Kraujūnaitės vedami „Jaunieji talentai“ vos per porą minučių atitolo saugiu atstumu, o Laurai Juškaitei pataikius abu baudų metimus susikrovė 8 taškų pranašumą. Kėlinuko viduryje Jolanta Marmienė tritaškiu metimu pradėjo „Aisčių-LSU-Paradis“ spurtą, kuris privertė vilniečių trenerį Egidijų Ženevičių prašyti minutės pertraukėlės po Lauros Svarytės dvitaškio su varžovės pražanga, išvedusio viešnias į priekį – 14:16. Minutės pertraukėlė viešnių sėkmingos atkarpos nesustabdė, skirtumas toliau augo.

Antrajame kėlinuke vaizdas aikštelėje nesikeitė. „Jaunieji talentai“ taškus rinko labai sunkiai, tuo tarpu gynyboje vilnietės neįstengė sulaikyti L.Svarytės. Daugiau nei pusę komandos taškų surinkusi „Aisčių-LSU-Paradis“ puolėja pataikė trečiąjį savo tritaškį, po kurio studentės nutolo 15 taškų atstumu, o ilsėtis išėjo pirmaudamos 26:39.

Iškart po pertraukos, L.Svarytei įmetus eilinį tritaškį, komandas skyrė jau 18 taškų, tačiau „Jaunieji talentai“ pademonstravo charakterį ir laimėjo atkarpą 10:0 (36:44). Viešnioms teko prašyti minutės pertraukėlės, o žaidimas išsilygino.

Paskutinio ketvirčio viduryje „Aistės-LSU-Paradis“ spurtavo, pataikydamos du tolimus metimus iš eilės. Skirtumui išaugus iki 18 taškų (42:60), rungtynių baigtis tapo aiški.

„Jauniesiems talentams“ A.Bobinaitė pelnė 13, J.Kraujūnaitė (7 rez. perdavimai) – 10, L.Juškaitė (9 atk. kamuoliai) – 8 taškus.

„Aisčių-LSU-Paradis“ gretose L.Svarytė į savo sąskaitą įsirašė 29 taškus ir 13 atkovotų kamuolių. J.Marmienė pridėjo 10 taškų, 9 atkovotus ir 7 perimtus kamuolius.