Dabar populiaru
Publikuota: 2014 kovo 5d. 14:38

Aleksandras Pogrebnojus sukūrė specialią kolekciją Kauno „Žalgiriui“

Martynas Pocius, Robertas Javtokas, Tomas Dimša ir Aleksandras Pogrebnojus
zalgiris.lt nuotr. / Martynas Pocius, Robertas Javtokas, Tomas Dimša ir Aleksandras Pogrebnojus

„Kauno „Žalgiris“ – be jokios abejonės, yra Lietuvos sporto judėjimo katedra. Tai ne tik komanda, kurios laimėjimais džiaugiamės. Tai ir visos Lietuvos gyvenimo ir jos raidos kronika“, – sako dizaineris Aleksandras Pogrebnojus kartu su partneriais ADIKOPAS GROUP pristatantis unikalią „Žalgirio“ sirgalių marškinėlių kolekciją.

Vienas garsiausių šalies dizainerių bene metus dirbo prie šios pirmosios, riboto tiražo marškinėlių kolekcijos, kuria stilingai ir tuo pačiu šmaikščiai pasakojama didinga legendinio klubo istorija.

„Kiekvienas sporto sirgalius turi savo prisiminimus. Vieniems tai gėrio ir blogio kova finaluose su CSKA. Fantastiški Arvydo Sabonio dėjimai į Raudonosios armijos flagmano krepšį lyg smūgiai į sutrūnijusios imperijos sieną. Pergalės – lyg pirmi laisvės pranašai, kai maža tauta pajuto galinti ir norinti nugalėti didžiulį, bet nerangų sovietų imperijos Frankenšteiną.

Kiti prisimins į Kauną iš už Atlanto, tolimosios Argentinos, atvežtą gražuolę Pasaulio klubų čempionų taurę.

Jaunesniajai sirgalių kartai – Kauno „Žalgirio“ istorija, tai Eurolygos triumfas ir skambios pergalės Lietuvos krepšinio lygos finaluose“, – vardija A.Pogrebnojus.

Naują ir savitą požiūrį į Lietuvos sporto sirgalių aprangą demonstruojančio dizainerio kolekcija labai įvairi. Čia dera tiek minimalistiniai, tiek šmaikščiais ir kandžiais šūkiais bei piešiniais marginti marškinėliai. Ant šių išvysite ir verkiančią matriošką su Stalino ūsais, Gedimino stulpus, traukančius grandines, ir net žiedų bei pasaulio valdovus. Kolekcijoje panaudotos gerai žinomų Lietuvos fotografų Romualdo Rakausko bei Mindaugo Kulbio istorinės fotografijos.

„Štai tokia savotiška mažytė, bet labai svarbi ir gerai veikianti laiko mašina išėjo, – šypsosi A.Pogrebnojus. – Jaučiau didžiulę atsakomybę, o kartu malonumą kurdamas šią kolekciją. Tikiuosi, kad ji patiks žmonėms, o paprasto, minimalistinio tipo marškinėliai su „Ž“ raide galbūt net taps „Žalgirio“ sirgalių naujojo identiteto ženklu.“

Dizainerio kūrybines idėjas įgyvendinančios bendrovės ADIKOPAS GROUP atstovas taip pat džiaugėsi, kad su naujaisiais marškinėliais susipažinę krepšinio gerbėjai turės iš ko pasirinkti.

„Tikiuosi, kad ši su didele meile kurta kolekcija patiks ne tik „Žalgirio“ sirgaliams, bet ir visiems, kuriems krepšinis yra jų gyvenimo dalis. Marškinėlių įvairovė leis kiekvienam išsirinkti jam patikusį modelį“, – sakė Skirmantas Strėlis, ADIKOPAS GROUP – oficialios „Žalgirio“ sportinės ir reklaminės atributikos gamintojos bei platintojos, komercijos direktorius.

Pirmieji A.Pogrebnojaus ir ADIKOPAS GROUP kolekcijos marškinėlius išbandys Kauno „Žalgirio“ krepšininkai treniruotėje prieš dvikovą su Maskvos CSKA. 

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie 24sek