2014 11 17

Net ir suklupęs Renaldo Seibučio klubas išsaugojo Turkijos krepšinio lygos lyderio poziciją

Antrąją nesėkmę Turkijos krepšinio čempionato šeštojo turo rungtynėse patyrė bei šešiolikos komandų turnyro lyderio poziciją išsaugojo Renaldo Seibučio Stambulo „Daruššafaka Doguš“ klubas, sekmadienį svečiuose 69:72 (23:16, 18:21, 18:19, 10:16) nusileidęs į antrąją vietą pakilusiems Bandirmos „Banvit“ (4 pergalės ir 2 pralaimėjimai) krepšininkams.
Renaldas Seibutis
Renaldas Seibutis / Eriko Ovčarenko / BNS nuotr.

Lietuvis svečiams pelnė 5 taškus, atliko rezultatyvų perdavimą bei po kartą suklydo ir prasižengė. Per 15 su puse minutės (15:25) R.Seibutis pataikė 2 dvitaškius iš 7 bei realizavo 1 baudos metimą iš 2.

24 taškus į šeimininkų krepšį įmetė Jamonas Lucas, 15 – Huseyinas Koksalas, 12 – Gasperas Vidmaras.

Nugalėtojų gretose išsiskyrė Vladimiras Veremejenka (18 tšk.), Earlas Rowlandas (15 tšk.) ir Charlesas Davisas (13 taškų).

Taip pat po 4 susitikimus iš šešių galimų laimėjo ir trečią bei ketvirtą vietas užima atitinkamai Stambulo „Bešiktaš“ ir Stambulo „Anadolu Efes“ klubai.

Stambulo „Galatasaray“ (4/1) komanda su Martynu Pociumi – penkta.

Lygos debiutantė Stambulo „Istanbul BŠB“ (2/4) ekipa su Steponu Babrausku sekmadienį išvykoje 64:71 (15:15, 17:20, 16:18, 16:18) nusileido „Anadolu Efes“ krepšininkams ir smuktelėjo į keturioliktąją poziciją.

Lietuvio sąskaitoje 4 taškai, 2 sugriebti ir 1 perimtas kamuolys, rezultatyvus perdavimas, klaida ir 4 pražangos. Per 23 su puse minutės (23:36) S.Babrauskas pataikė 1 dvitaškį iš 2 bei realizavo 2 baudų metimus iš 4.

Benediktas Vanagas: stipriai išprakaitavus geriant vien vandenį kenčia kūno produktyvumas – trūksta energijos, sunku susikoncentruoti, darai klaidas