Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Antrąkart tėvu tapsiantis Šarūnas Jasikevičius: per Kalėdas vaiku tampu ir aš

Šarūnas Jasikevičius
Eriko Ovčarenko / 15min nuotr. / Šarūnas Jasikevičius
Šaltinis: Eurobasket.lt
0
Skaitysiu vėliau
A A

Atėnų „Panathinaikos“ ekipos įžaidėjas Šarūnas Jasikevičius su Graikijos laikraščiu „Goalnews“ sutiko pasidalinti mintimis apie Šventas Kalėdas. Lietuvis kalbėjo apie šventės reikšmę, mėgstamiausius valgius, bei papasakojo linksmą istoriją, kuri jam nutiko studijuojant JAV.

Graikijoje šeimą sukūręs krepšininkas neslėpė džiaugsmo, nes tai pirmosios Kalėdos su jo mažąja dukryte, kuri jau pakankamai didelė, kad suvoktų, kas aplink ją vyksta.

„Prieš metus ji buvo labai maža ir nelabai suvokė kas dedasi. Šiais metais jau kitaip, ji nuolatos su susižavėjimu stovi prie Kalėdų eglutės ir žiūri į ją. Žinoma, jei neprižiūrėsi, tai Kalėdų eglutės keliais neatsargiais judesiais gali ir nelikti, tačiau aš radau sprendimą ir dabar esu ramus“, – kalbėjo Š.Jasikevičius.

– Koks sprendimas?

– Kai pamačiau, kad ji stengiasi savo pirštais paliesti ant eglutės esančias girliandas, kurios yra smailios ir duria pasakiau, kad tai pavojinga. Daugiau nesiartina tik žiūri į eglutę.

– Ką valgai per Kalėdas?

– Kalėdų išvakarėse aš nevalgau mėsos. Tradicinis patiekalas yra virtiniai su grybais. Visa tai pagamina mano mama, tad tikrai negaliu pasakyti kiek patiekalų suvalgau.

– Tai tik per Kalėdas?

– Ne, kiekvieną kartą, kai mama atvyksta paprašau jos tai man pagaminti. Galėčiau pagerinti pasaulio rekordą pagal paliktų tuščių indų skaičių.

– Vyrai sako, kad mamos gamina maistą skaniausiai.

– Taip, tai tiesa, tačiau dabar mes kalbame apie mano mėgstamiausią maistą.

– Ką tau reiškia Kalėdos?

– Tai galimybė pabūti su šeima, todėl pirmas žodis su kuo man siejasi Kalėdos yra šeima. Būdamas 17 metų aš išvykau į JAV ir buvau toli nuo savo šeimos. Turėjau su tuo susitaikyti, nes  jei noriu žaisti krepšinį profesionaliai tokiomis dienomis su šeima negaliu būti. Tačiau Jungtinėse Amerikos Valstijose aš buvau su amerikiečių šeima, kuri priėmė mane gyventi, kai aš ten studijavau.

– Ar su jais vis dar palaikote ryšius?

– Taip, iš tikrųjų jie dabar yra Graikijoje. Jie pirmą kartą čia atvyko ir esu labai laimingas, kad visi galime būti kartu.

– Per Kalėdas dauguma žmonių vėl tampa vaikais. Ar tai nutinka ir jums?

– Taip, vaiku tampu ir aš. Gerai, gal ne taip kaip ankščiau, tačiau vis tiek kažkaip tampu vaiku. Visada rūpinuosi ir einu į parduotuves pirkti dovanų. Tiesa, Kalėdoms visada pasiruošiu iš anksto.

– Tai reiškia, kad ruošiantis Kalėdoms jūs elgiatės kaip lietuvis! Jūs neturite graikų kultūros bruožo daryti viską paskutinę akimirką.

– (Juokiasi). Taip, šiuo atžvilgiu galiu pasakyti, kad aš esu lietuvis, o ne graikas!

– Tu kalbėjai apie apsipirkinėjimą ir dovanas. Ar yra dovana, kuria gavai būdamas mažas ir ją vis dar prisimeni?

– Reikia gerai pagalvoti... Galiu jums papasakoti apie Kalėdas kurias švenčiau Amerikoje. Žinote ten Kalėdos yra šiek tiek kitokios... pamišusios. Aš prisimenu pirmuosius savo metus JAV ir Kalėdas, kai 6 valandą ryto atėjo sesė ir garsiai rėkdama mane pažadino. Išsigandau ir pagalvojau, kad dega namai, o ji tik norėjo, kad nusileistume žemyn prie kalėdinės eglutės ir atidarytume dovanas! O tai ką pamačiau buvo tiesiog beprotybė... beveik visa Kalėdų eglė buvo apdėta dovanomis!

Švenčių proga Š.Jasikevičius labiausiai linkėjo sveikatos: „Sveikatos visiems vaikams, juk tai yra svarbiausia. Annai, kuri laukiasi mūsų antrojo vaikelio, linkiu visko kas geriausia, bet svarbiausia sveikatos. O sau linkiu pasiekti gerą sportinę formą ir laimėti dar daugiau titulų“.

Eurobasket.lt
Komentarai
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 24sek