Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Arvydo Sabonio krepšinio mokyklai – bankroto byla

„A.Sabonio krepšinio mokyklai“ buvo iškelta bankroto byla, o vaikai nuo praėjusių metų rungsėjo sportuoja „A.Sabonio krepšinio centre“.
15min.lt fotomontažas / A.Sabonio krepšinio mokyklai buvo iškelta bankroto byla, o vaikai nuo praėjusių metų rungsėjo sportuoja „A.Sabonio krepšinio centre“.
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Finansinis sunkmetis smogė vienai žinomiausių ir stipriausių šalyje krepšinio mokyklų. Kauno apygardos teismui gruodžio 27-ąją pateikta VšĮ A.Sabonio krepšinio mokyklos bankroto byla.

Tiesa, pačios mokyklos darbas nesustojo. Nuo rugsėjo 1-osios mokyklą valdo tik praėjusių metų rugpjūtį įsteigta VšĮ A.Sabonio krepšinio centras, rašo basketnews.lt.

Vis dėlto, kaip 15min.lt penktadienį sakė A.Sabonio krepšinio centro direktorė Diana Komskienė, buvo perimti ne visi įsipareigojimai.

„Vaikai pas mums sportuoja jau nuo rugsėjo mėnesio, tačiau mes perėmėme ne visus įsipareigojimus“, – teigė D.Komskienė.

Paklausta, ar iš skolose skendėjusios A.Sabonio krepšinio mokyklos buvo perimti ir finansiniai įsipareigojimai, D.Komskienė pareiškė, kad tai yra ne jos valdomo A.Sabonio krepšinio centro reikalas, ir patarė kreiptis į A.Sabonio krepšinio mokyklos direktorių Marių Stankevičių.

Savo ruožtu M.Stankevičius 15min.lt tvirtino, kad apie finansinius įsipareigojimus reikėtų klausti D.Komskienės.

„Nieko tragiško čia nenutiko. Juk vaikai nenukentėjo, toliau sportuoja. O apie finansinius įsipareigojimus reikėtų klausti A.Sabonio krepšinio centro direktorės“, – 15min.lt pasakojo M.Stankevičius.

A.Sabonio krepšinio mokyklos direktorius taip pat negalėjo pasakyti ir apie mokyklą slėgusias skolas. „Tiksliai nežinau“, – atsakė jis.

M.Stankevičius guodėsi tapęs šios istorijos atpirkimo ožiu. „Juk aš ne stebukladarys. Vienas negaliu pasiųsti į bankrotą visos mokyklos. Tokį sprendimą priėmiau ne aš vienas, yra mokyklos steigėjai, valdyba. Aš buvau pasamdytas analizuoti situacijos, pažiūrėti, ką galima padaryti. Kitokių variantų nebuvo. Dabar mane kaltina kažkokiomis aferomis. Tokia ta Lietuva. Vieną žmogų gerai padrožia ir visi laimingi“, – kalbėjo M.Stankevičius.

A.Sabonio krepšinio mokyklai sunkūs laikai atėjo prieš kelerius  metus. Vėluojančių atlyginimų nesulaukę mokyklos treneriai 2009-aisiais paskelbė streiką. Dalis jų tada apskritai paliko mokyklą, su kitais buvo susitarta.

Tinklalapio BasketNews.lt žiniomis, praėjusių metų viduryje buvo atsiradę verslininkų, siūliusių panaikinti mokyklos skolas, tačiau pasirinktas kitas – įmonės bankroto ir naujos įmonės įsteigimo – variantas.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 24sek