2010 07 05

Aštuoniolikmečių Baltijos krepšinio turnyro taurės atiteko Lietuvos vaikinams ir Estijos merginoms

Vilniuje Šarūno Marčiulionio krepšinio akademijoje pasibaigusiame trijų Baltijos šalių aštuoniolikmečių vaikinų ir merginų krepšinio turnyre pagrindinės taurės atiteko Lietuvos vaikinams ir Estijos merginoms.
Kamuolys
Nesulaikomas nugalėtojų gretose buvo Jonas Valančiūnas, pelnęs 22 taškus ir po krepšiais atkovojęs 15 kamuolių. / photos.com nuotr.

Jaunieji Lietuvos krepšininkai sekmadienį lemiamoje dvikovoje 84:77 įveikė antroje vietoje likusią Latvijos ekipą. Nesulaikomas nugalėtojų gretose buvo Jonas Valančiūnas, pelnęs 22 taškus ir po krepšiais atkovojęs 15 kamuolių.

Trečią vietą vaikinų turnyre užėmė Estijos rinktinė, 78:66 nugalėjusi „VKM–Magnus“ ekipą. Merginų turnyre visus tris susitikimus laimėjusios Estijos krepšininkės paskutinę dieną 58:51 įveikė Lietuvos 2 ekipą, kuri su 1 pergale bei dviem pralaimėjimais liko trečia.

Antrą vietą turnyre užėmė antrą pergalę iškovojusi Lietuvos 1 komanda, sekmadienį 62:52 nugalėjusi ketvirtojoje pozicijoje likusias latves.