2010 02 22

ASVEL ir Lukauskis laimėjo Prancūzijos taurę

Prancūzijos taurės turnyro finale Vilerbano ASVEL komanda, kurioje rungtyniauja Mindaugas Lukauskis, 70:69 (15:12, 16:27, 15:12, 24:18) palaužė Orleano „Entente“ krepšininkus ir iškovojo trofėjų.
M.Lukauskiui ir „Asvel“ svečiai iš Sienos pasirodė per kietas riešutėlis
M.Lukauskis per 33 minutes pelnė 18 taškų. / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Iki rungtynių pabaigos likus žaisti minutę „Entente“ dar turėjo 4 taškų pranašumą (69:65), tačiau Rawle Marshallas baudos metimų dėka sumažino deficitą iki 2 taškų (67:69), o netrukus Ericas Campbellas tritaškiu išvedė savo komandą į priekį – 70:69. Austino Nicholso metimas dar galėjo išplėšti pergalę „Entente“ klubui, tačiau jis skriejo pro šalį.

M.Lukauskis buvo rezultatyviausias savo ekipoje. Lietuvis per 33 minutes pelnė 18 taškų (2/4 dvitaškiai, 4/12 tritaškiai, 2/2 baudos metimai), sugriebė ir perėmė po 2 kamuolius bei prasižengė 3 sykius.

Nugalėtojams E.Campbellas įmetė 11, o Aymericas Jeanneau pridėjo 9 taškus. Pralaimėjusių gretose pasižymėjo Cedrickas Banksas (14 tšk.), A.Nicholsas (11 tšk.), Anthony Dobbinsas (10 tšk.), Ryvonas Covile'as (10 tšk.).