Dabar populiaru
Publikuota: 2014 rugsėjo 29d. 15:26

Auksiniu Kauno „Žalgirį“ pavertęs treneris Vladas Garastas klubui jau nereikalingas?

Vladas Garastas
Juliaus Kalinsko/15min.lt nuotr. / Vladas Garastas

Šeštadienį Kauno „Žalgirio“ arenoje praūžus šio miesto „Žalgirio“ krepšinio klubo 70-ies metų jubiliejui skirtam renginiui, tarp krepšinio visuomenės pradėjo sklandyti keistos kalbos. Nemaža dalis „Žalgirio“ ekipos veteranų ir Kauno krepšinio aistruolių bandė suprasti, kodėl per krepšinio šventę ant vienos rankos pirštų buvo galima suskaičiuoti pagerbtus buvusius iškiliuosius žalgiriečius. „Ekipos treneriai buvo pagerbti, tačiau tarp jų nebuvo auksinio „Žalgirio“ stratego Vlado Garasto, nors arenoje jis buvo“, – komentavo žalgiriečių veteranai.

Prisijunkite prie daugiau nei 11 tūkst. sporto mėgėjų – tapkite 15min.lt sporto grupės nariu „Facebook“ tinkle. Spauskite LIKE.​

Šeštadienio „Žalgirio“ 70-mečio paminėjimo renginyje, visų pirma, garsus klubas ir šalies krepšinio sirgaliai pagarbą atidavė geriausiam visų laikų Lietuvos krepšininkui. Šventinio šou kulminacija tapo žalgiriečio Arvydo Sabonio marškinėlių pakėlimas į „Žalgirio“ arenos palubes.

Šventėje buvo apdovanoti ir buvęs „Žalgirio“ direktorius Ginas Rutkauskas, su „Žalgiriu“ Eurolygą laimėjęs Lietuvos rinktinės treneris Jonas Kazlauskas, dabartinis treneris Gintaras Krapikas, buvęs ir esamas komandos kapitonai Saulius Štombergas bei Paulius Jankūnas.

„Aš buvau toje šventėje. Su šeima – žmona Irena ir sūnumi Virginijumi, – 15min.lt teigė nuo 1979-ųjų dešimtmetį „Žalgiriui“ vadovavęs ir auksiniu jį padaręs V.Garastas. – Neklauskite apie pagerbimus, nes tai ne mano reikalas spręsti, ką pagerbti, o ko nereikia pagerbti. Yra už tai atsakingi žmonės, tai jų ir klausinėkite. Vieną galiu pasakyti – aš gavau iš „Žalgirio“ kvietimus ateiti į renginį ir jį stebėjau.“

82 metų Lietuvos krepšinio federacijos garbės prezidentas V.Garastas sakė, kad „Žalgirio“ arenoje matė ne vieną praeityje garsų žalgirietį, tačiau nuo platesnių komentarų apie pagerbtus šeštadienį krepšininkus ir trenerius atsisakė.

82 metų Lietuvos krepšinio federacijos garbės prezidentas V.Garastas sakė, kad „Žalgirio“ arenoje matė ne vieną praeityje garsų žalgirietį, tačiau nuo platesnių komentarų apie pagerbtus šeštadienį krepšininkus ir trenerius atsisakė.

„Aš gyvas, sveikas. Man viskas gerai. Juk yra svarbesnių dalykų už pagerbimus. Juk tai sveikata. Ar aš neteisus? Na, nepagerbė per 70-metį, gal pagerbs per komandos 75-metį. Jei gyvas būsiu“, – kalbėjo V.Garastas.

Kauno „Žalgirio“ komandos vadovas Paulius Motiejūnas sakė, kad po renginio girdėjo kalbas apie tai, kad daugelis žalgiriečių nebuvo paminėti per 70-mečio šventę, tačiau tikino, kad ne viskas yra teisinga.

„Mes pagerbėme tuos sportininkus ar trenerius, kuriems „Žalgiris“ dar apskritai nedėkojo už jų darbą ar pastangas. Vladas Garastas turi visus mūsų pagerbimo ženklus, net auksinį komandos ženkliuką. Mes jo tikrai neužmiršome, tačiau nebeturime ką jam daugiau įteikti. 

Bet tai nereiškia, kad mes jo nemylime ir nevertiname. Nenoriu atskleisti visų kortų, tačiau ekipos 70-metį minėsime visą sezoną ir dar ne kartą kviesime mūsų veteranus žengti į areną, kad būtų padėkota už tai, ką jie padarė „Žalgirio“ ekipai“, – teigė P.Motiejūnas.

 

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Video

26:48
01:44
23:52

Maistas

Kinas

Parašykite atsiliepimą apie 24sek