B.Veikalas įmetė 20 taškų, o Bonos ekipa po dviejų pratęsimų įveikė S.Serapino klubą

Benas Veikalas
facebook.com/basketsbonn nuotr. / Benas Veikalas
Šaltinis: BNS
0

Vokietijos krepšinio pirmenybių XIII turo rungtynėse pergalę iškovojo bei į aštuntąją vietą pakilo Bonos „Telekom Baskets“ (7/6) klubas su Tadu Klimavičiumi ir Benu Veikalu, svečiuose po dviejų pratęsimų 99:96 (16:14, 15:11, 25:17, 14:28, 15:15, 14:11) privertęs pasiduoti septintojoje pozicijoje esančią Simono Serapino Veisenfelso „Mitteldeutscher“ (7/5) komandą.

B.Veikalas nugalėtojams per 30 su puse žaidimo minutės (30:38) įmetė 20 taškų (4/6 dvit., 3/5 trit., 3/4 baud.) atkovojo 2 kamuolius, blokavo varžovo metimą, kartą suklydo ir trissyk prasižengė.

T.Klimavičiaus sąskaitoje – 6 taškai (1/4 dvit., 0/1 trit., 4/6 baud.), 4 po krepšiais sugriebti kamuoliai, 2 blokuoti varžovų metimai, klaida ir išnaudotas 5 pražangų limitas (21 min. 43 sek.).

S.Serapinas į nugalėtojų krepšį įmetė 1 (0/2 trit., 1/2 baud.) tašką, atliko rezultatyvų perdavimą ir surinko 4 asmenines pražangas.

17 taškų prie pergalės prisidėjo Ryanas Brooksas, 16 – Steve'as Wachalskis.

Pralaimėjusiųjų gretose sėkmingiausiai žaidė Hoeduras Vilhjamssonas (22 tšk.), Christianas Standhardingeris (19 tšk.) bei Patrikas Richardas (18 taškų).

Vokietijos krepšinio lygoje pirmauja Berlyno „Alba“ (12/0) krepšininkai, lenkiantys Miuncheno „Bayern“ (9/3) komandą ir Ulmo „Ratiopharm“ (9/4) ekipą. Mindaugo Katelyno atstovaujamas Bambergo „Brose Basket“ (8/3) klubas užima penktąją vietą, o Lauryno Samėno Tryro TBB (4/8) komanda – keturiolikta.