Dabar populiaru
Publikuota: 2014 spalio 29d. 23:13

Baltijos krepšinio lygoje antroji uteniškių pergalė

 „Lietuvos rytas“ - Utenos „Juventus“
Irmanto Gelūno / 15min nuotr. / Utenos „Juventus“

Trečiadienį sužaistos dar trejos Baltijos krepšinio lygos (BBL) reguliariojo sezono rungtynės, kuriose sėkmė šypsojosi šeimininkams.

Antrąją pergalę C grupėje iškovojo ir į antrąją vietą pakilo Utenos „Juventus“ komanda, savo aikštėje 88:67 (27:12, 21:19, 24:12, 16:24) įveikusi pirmąją nesėkmę patyrusius grupės lyderius Raplos „Tyco“ (Estija) krepšininkus.

13 taškų nugalėtojams pelnė Valdas Dabkus, po 12 – Arvydas Šikšnius ir Saulius Kulvietis.

Svečių ekipoje išsiskyrė Janaras Soo, Kristeras Zeidakas (po 15 tšk.) ir Ernestas Ežerskis (14 tšk.).

C grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pralaimėjimai, taškai)

1. Raplos „Tyco“ (Estija) 4 3 1 7

2. Utenos „Juventus“ 2 2 0 4

3. Rakverės „Tarvas“ (Estija) 2 1 1 3

4. Kėdainių „Nevėžis“ 3 0 3 3

5. Liepojos „Triobet“ (Latvija) 1 1 0 2

6. Maskvos „Dinamo“ (Rusija) 2 0 2 2

Dvejos rungtynės trečiadienį sužaistos B grupėje, kurioje nesėkmes patyrė svečiuose žaidę Lietuvos klubai – Panevėžio „Lietkabelis“ ir „Prienai“:

Valgos „Maks & Moorits“ – Panevėžio „Lietkabelis“ 99:95 (21:34, 27:18, 24:17, 27:26)

Jekabpilio „Jekabpils“ – „Prienai“ 76:68 (19:24, 19:12, 26:22, 12:10)

B grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pralaimėjimai, taškai)

1. „Valmiera“ (Latvija) 3 3 0 6

2. Panevėžio „Lietkabelis“ 4 2 2 6

3. Jekabpilio „Jekabpils“ (Latvija) 3 2 1 5

4. Valgos „Maks & Moorits“ (Estija) 3 2 1 5

5.  „Prienai“ 3 0 3 3

6. Talino „TLU Kalev“ (Estija) 3 0 3 3

7. Talino TTU (Estija) 1 1 0 2

A grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pralaimėjimai, taškai)

1. Talino „Kalev-Cramo“ (Estija) 3 3 0 6

2. Tamperės „Pyrinto“ (Suomija) 3 2 1 5

3. Pasvalio „Pieno žvaigždės“ 2 2 0 4

4. Rygos „Barons kvartals“ (Latvija) 3 1 2 4

5. Jūrmalos „Feniks“ (Latvija) 3 0 3 3

6. Pernu „Parnu“ (Estija) 2 0 2 2

Į atkrintamąsias varžybas pateks po pirmąsias keturias vietas grupėse užėmusios komandos bei geriausia penktojoje pozicijoje likusi ekipa. Be šių trylikos klubų atkrintamosiose varžybose žais ir tiesioginius kelialapius gavusios Šiaulių „Šiaulių“, Tartu „TU-Rock“ (Estija) bei Ventspilio „Ventspils“ (Latvija) komandos.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Video

26:48
01:44
23:52

Maistas

Kinas

Parašykite atsiliepimą apie 24sek