Baltijos moterų krepšinio lygoje „Sirenos“ pralaimėjo Rygos klubui

Augusto Didžgalvio nuotr. / Rungtynių akimirka
Šaltinis: BNS
0

Baltijos moterų krepšinio lygos (BWBL) čempionato šešių ekipų A grupėje ketvirtadienį sužaistos dar dvejos rungtynės – Lietuvos ir Latvijos komandos vėl pasidalijo po pergalę. Tai buvo paskutinės lygos dvikovos šiais metais.

Vilniaus „Kibirkšties-Tichės-Iki“ komanda namuose nesunkiai 76:51 (21:12, 25:15, 22:10, 8:14) įveikė Rygos „TTT-Riga Juniores“ (Latvija) krepšininkes.

Vilniaus komanda dabar turi keturias pergales iš aštuonių galimų, o Rygos ekipa pralaimėjo visas septynerias rungtynes.

Nestipriausia sudėtimi žaidusi „Kibirkštis-Tichė-Iki“ susitikimo pradžioje pirmavo 6:4, 15:8, o pirmąjį kėlinį laimėjo 21:12. Antrajame kėlinyje aikštelės šeimininkės skirtumą padidino iki 19 taškų. Įpusėjus rungtynėms, jos pirmavo 46:27. Trečiajame kėlinyje „Kibirkšties-Tichės-Iki“ pranašumas nebekėlė jokių abejonių. 29-ąją minutę Vilniaus ekipa įgijo 31 taško persvarą (66:35). 33-iąją minutę skirtumas buvo padidėjęs iki 33 taškų (72:39).

„Kibirkštis-Tichė-Iki“ žaidėjos iš 18 tritaškių pataikė tik 4 (22,2 proc.), o „TTT-Riga Juniores“ krepšininkės iš 20 tolimų metimų pataikė vos 2 (10 proc.). Vilnietės kovą dėl kamuolių po krepšiais laimėjo 59:38.

Šarūnė Povilionytė nugalėtojoms pelnė 18, Santa Dreimanė – 16, Vita Žilinskaitė (10 atk. kam.) bei Ieva Prėskienytė – po 11 (11 atk. kam.), o Dalia Belickaitė – 9 taškus.

Viešnių gretose sėkmingiausiai žaidė Linda Sarja (15 tšk.), Kate Aizsila (10 tšk.) bei Katrina Epnere (8 tšk.).

Kauno rajono „Sirenos“ ketvirtadienį namuose 63:80 (15:26, 22:19, 15:13, 11:22) pralaimėjo Rygos „TTT-Riga“ (Latvija) krepšininkėms.

Šešias pergales iš septynių galimų turintis Rygos klubas tapo vienvaldžiu A grupės lyderiu. „Sirenos“ su penkiomis pergalėmis ir trimis pralaimėjimais užima trečiąją vietą.

„TTT-Riga“ krepšininkės nuo pat pirmųjų mačo akimirkų perėmė žaidimo iniciatyvą į savo rankas. Įpusėjus pirmajam kėliniui, viešnios susikrovė 12 taškų pranašumą (2:14), o 14-ąją minutę skirtumas padidėjo iki 14 taškų (21:35). „Sirenos“ keletą kartų buvo priartėjusios prie varžovių, tačiau viešnios ir vėl atitrūkdavo. Likus žaisti 7 minutes aikštelės šeimininkės atsiliko tik keturiais taškais (58:62), bet „TTT-Riga“ ekipa laimėjo atkarpą 9:0 ir nutolo 58:71, o paskutinę rungtynių minutę skirtumas pasiekė 20 taškų (60:80).

21 tašką į nugalėtojų krepšį įmetė Kristina Alminaitė, po 12 – Rasa Žemantauskaitė-Matlašaitienė ir Laura Rakutytė, 9 – Eglė Tarasevičiūtė.

21 tašku prie pergalės prisidėjo Sabine Niedola, 19 – Gunta Baško, 16 – Karlinė Nimanė, 12 – Ieva Krastina.