„Barcelona“ pergalių seriją pratęsė patiesdama ant menčių Maskvos CSKA

Sonny Weemsas
„Scanpix“ nuotr. / Sonny Weemsas

Katalonų klubas iš pergalių kelio neišklysta.

Penktąją pergalę iškovojo Barselonos „FC Regal Barcelona“ žaidėjai (5-0) su Šarūnu Jasikevičiumi, rezultatu 60:81 nukovę Maskvos CSKA komandą (4-1).

Rungtynių pradžioje abi komandos vis apsikeitinėjo klaidomis. Pirmajame kėlinuke „FC Regal Barcelona“ krepšininkai buvo priversti užimti besivejančių vaidmenį (19:17).

CSKA ekipos pranašumas šiek tiek padidėjo (26:21), kai Nate'as Jawai pažeidė taisykles ir už tai buvo nubautas nesportine pražanga. Tiesa, ispanai, vedami Juano Carloso Navarro, sėkmingai ištirpdė deficitą, o vėliau išsiveržė į priekį (35:38)

Erazemas Lorbekas bei J. C. Navarro nė nesiruošė nustoti siautėti ant parketo, o CSKA žaidėjams viltis susigrąžinti pranašumą dingo.

Šarūnas Jasikevičius aikštelėje praleido 7 minutes, per kuras taškų nepelnė (0/1 dvitaškiai, 0/2 tritaškiai), atkovojo 2 kamuolius, išprovokavo 2 pražangas ir surinko 1 naudingumo balą.

CSKA: Nenadas Krstičius 18, Milošas Teodosičius (5 atk kam., 4 kld.) 15, Antonovas Ponkrašovas 9.

„FC Regal Barcelona“: Juanas Carlosas Navarro 21, Erazemas Lorbekas 15, Marchelinho Huertas 12, Nate'as Jawai 10.