2011 01 09

BBL čempionate dar vieną pergalę iškovojo Prienų „Rūdupis“

Prienų „Rūdupio“ ekipa įsitvirtino BBL Elito diviziono turnyro lentelės viršuje. Prienų klubas namuose 92:68 įveikė vieną iš turnyro autsaiderių „Valmieros“ klubą. Tai buvo dešimtoji „Rūdupio“ pergalė.
Prienų krepšininkai pasiekė dar vieną pergalę
Prienų krepšininkai pasiekė dar vieną pergalę. / Asmeninio arch.nuotr.

Savo aikštėje žaidę prieniškiai pagirtinai pradėjo rungtynes ir jau po pirmo kėlinio pirmavo 11 taškų. Po pertraukėlės latviai sugebėjo mobilizuotis ir beveik išlygino rezultatą. Tačiau trečiame kėlinyje vėl viskas stojo į savo vietas – BBL lyderiai pagirtinai atakavo, kibiai gynėsi ir nutolo nuo savo varžovų. Prie šio laimėjimo svariausiai prisidėjo V.Lipkevičius, pelnęs 18 taškų, 17 pridėjo E.Zelionis, po 12 – G.Orelikas ir E.Dainys. Latvijos ekipoje 26 taškus pelnė A.Valeika.

Nepasisekė Vilniaus „Perlui“, kuris 55:70 nusileido Rygos VEF. Per du pirmuosius kėlinius vilniečiai tepelnė 20 taškų, o jų varžovai surinko 39. Po ilgosios pertraukos „Perlas“ perėmė iniciatyvą, sumažino skirtumą 7 taškais, tačiau paskutinis ketvirtis leido Latvijos klubui iškovoti dar vieną pergalę.

Vilniečių klube rezultatyviausias buvo 14 taškų surinkęs A.Viskontas.

VEF klubui tai buvo devintas laimėtas susitikimas, Latvijos ekipa yra penkta. „Perlas“, turintis 5 pergales ir 9 pralaimėjimus, turnyre žengia aštuntas.