2012 02 11

BBL: Jonas Mačiulis mėtė pro šalį, o „Baltai“ pralaimėjo, kaip ir „Juventus“

Baltijos krepšinio lygos (BBL) Elito diviziono rungtynėse Kauno „Baltų“ (3-12) ekipos krepšininkai 65:75 (14:26, 15:15, 19:18, 17:16) nusileido „University of Tartu“ (6-12) krepšininkams.
Jonas Mačiulis
Jonas Mačiulis / Eriko Ovčarenko / BNS nuotr.

Estijos ekipa iniciatyvą savo rankose laikė nuo pat pirmų rungtynių minučių. Nors „Baltai“ turėjo keletą progų sugražinti intrigą, tačiau to jiems padaryti nepavyko.

Jonas Mačiulis aikštelėje praleido 25 minutes, per kurias pelnė 5 taškus (1/4 dvit., 0/2 trit., 3/4 baud.), atkovojo 6 kamuolius ir atliko 4 rezultatyvius perdavimus.

„Baltai“: Žygimantas Janavičius 11, Kasparas Vecvagaras 9, Mindaugas Kupšas 9, Edgaras Ulanovas 9, Mario Delašas 8.

„University of Tartu“: Billas Amisas 20, Marekas Doroninas 15, Vallo Allingu 13.

„Juventus“ skaudžiai pralaimėjo Latvijoje

Antrąją nesėkmę per dvi dienas Latvijoje patyrė Utenos „Juventus“ (7-10) krepšininkai, 65:90 (14:33 16:21 21:21 14:15) nepasipriešinę Liepojos „Lauvas“ (11-6) ekipai.

Skaudžiausią smūgį Utenos ekipa patyrė jau rungtynių pradžioje, kai, sužaidus pusę kėlinio, latviai pirmavo 16:0. Tarsi pabudę iš letargo miego „Juventus“ žaidėjai likusią rungtynių dalį su varžovais žaidė beveik kaip lygūs su lygiais, tačiau 16 taškų skirtumas virto 25 ir „Juventus“ patyrė trečiąjį pralaimėjimą iš eilės.

Primename, kad penktadienį „Juventus“ 71:84 nusileido Ventspilio „Ventspils“.

„Juventus“: Žydrūnas Urbonas (5 atk. kam.) 14, Romanas Gumenyukas (6 atk. kam.) 11, Tomas Gaidamavičius ir Darius Pakamanis po 9.

„Lauvas“: Artūras Bricis 19, Martinas Kravčenko ir Joshua Andrew Mayo (8 rez. perd.) po 16, Janis Timma 15.