2012 10 31

BBL: Utenos „Juventus“ susitvarkė su Tartu „Rock“

Baltijos krepšinio lygoje trečiadienį Utenos „Juventus“ ekipai pavyko padaryti tai, ko „Lietkabelis“ keliomis dienomis anksčiau nesugebėjo – nugalėti Tartu „Ulikool/Rock“ ekipą. Rungtynės baigėsi rezultatu 99:87 (22:18, 29:29, 26:11, 22:29) uteniškių naudai.
Utenos „Juventus“ komanda
Utenos Juventus komanda / utenosjuventus.lt nuotr.
Temos: 1 Krepšinis

„Juventus“ varžovus palaužė per trečiajį kėlinį, tačiau svečiai iš Estijos rezultatą sušvelnino laimėdami ketvirtąjį kėlinį 29:22.

Rezultatyviausias Utenos „Juventus“ gretose buvo Laimonas Kisielius, pelnęs 22 taškus. Varžovų gretose Justinas Ingramas įmetė net 27 taškus, lietuvis Egidijus Dimša pridėjo 13 taškų.

Utenos „Juventus“: Laimonas Kisielius 22, Darius Gvezdauskas ir Karolis Petrukonis po 17, Gintautas Matulis 13. Paulius Morkeliūnas 12.

Tartu „Ulikool/Rock“: Justinas Ingramas 27, Josephas Toome 18, Egidijus Dimša 13.