Publikuota: 2012 kovo 23d. 21:20

BBL ketvirtfinalis: „Lietuvos rytas“ sutriuškino latvius, „Žalgiris“ antros sensacijos „Rūdupiui“ neleido sukurti

T.Rice'o prasiveržimas
sportoakimirka.lt nuotr. / T.Rice'o prasiveržimas

Triuškinančia pergale Baltijos krepšinio lygos (BBL) Elito diviziono ketvirtfinalį pradėjo Vilniaus „Lietuvos ryto“ krepšininkai, savų sirgalių akivaizdoje 99:79 (20:18, 28:17, 33:25, 18:19) sutriuškinę Ventspilio „Ventspils“ klubą.

Antrosios serijos iki dviejų pergalių rungtynės balandžio 2 dieną vyks Ventspilyje.

Aleksandro Džikičiaus auklėtinių pranašumas išryškėjo antrojo kėlinio pabaigoje, kuomet po spurto 10:0 šeimininkai nutolo 46:33.  Po pertraukos „Lietuvos ryto“ krepšininkai išliko susikoncentravę ir nenustojo didinti skirtumo, kuris pasiekė 20 taškų ribą (63:43) ir iki mačo pabaigos jau nebemažėjo.

„Lietuvos rytas“: Renaldas Seibutis 19 (5/8 dvit., 3/3 trit.), Jonas Valančiūnas (10 atk. kam.) ir Mindaugas Katelynas po 16, Tyrese'as Rice'as 13, Lawrence'as Robertsas 8 (7 atk. kam.), Vilmantas Dilys, Artūras Jomantas ir Aleksandras Rašičius po 6, Steponas Babrauskas 5, Dovydas Redikas 4.

„Ventspils“: Martinas Meiersas 16, Toddas Abernethy 13, Samuelis Willardas 12, Jahmaras Youngas po 10.

„Žalgirio“ pergalę apkartino Sonny Weemso trauma

Ketvirtfinalio seriją išlygino Kauno „Žalgiris“, namuose 85:67 (18:25, 22:5, 21:9, 24:28) palaužęs Prienų „Rūdupio“ krepšininkus. Tiesa, kauniečių pergalę apkartino S.Weemso patirta trauma.

Sužaidus keturias minutes po M.Kalniečio tritaškio žalgiriečiai buvo priekyje 5 taškais (9:4). A.Labuckas šūviu iš toli rezultatą netrukus išlygino (10:10). Besibaigiant pirmajam ketvirčiui dar vienas A.Labucko tritaškis leido „Rūdupiui“ pirmauti jau 4 taškais (17:21). Po pirmojo kėlinio kauniečiai turėjo 7 taškų deficitą – 18:25.

Antrajame kėlinyje D.Collinsas dvitaškiu sumažino atsilikimą iki 4 taškų (23:27). M.Popovičiui pataikius tritaškį „Žalgiris“ atstatė minimalią 1 taško persvarą (31:30). Iki didžiosios pertraukos M.Kalnietis skirtumą padidino skirtumą iki 8 taškų, o M.Kuzminskas dėjimu su sirena užbaigė antrąjį ketvirtį – 40:30.

Įpusėjus trečiajam ketvirčiui grubiai buvo sustabdytas S.Weemsas, jį teko išnešti iš aikštelės padedant komandos draugams. „Žalgiris“ po D.Šalengos šūvio iš toli įgijo dvylikos taškų pranašumą (48:36). Kauniečiai spurtavo 8:0 ir įtvirtino rekordinę persvarą (56:36). Prieš paskutiniąją rungtynių dalį šeimininkai turėjo 22 taškų atsargą – 61:39.

Lemiamo kėlinio pradžioje svečiai sumažino deficitą iki 18 taškų (65:47). Visgi iniciatyvos neleidęs perimti „Žalgiris“ po M.Kalniečio metimo iš toli atstatė 23 taškų persvarą (72:49). Situacijai aikštelėje nesikeičiant šeimininkai šventė pergalę rezultatu 85:67.

Primename, jog pirmąsias rungtynes Prienuose „Žalgiris“ sensacingai pralaimėjo 85:97.

„Žalgiris“: Mantas Kalnietis  ir Mindaugas Kuzminskas po  12, Marko Popovičius 11.

„Rūdupis“: Arnas Labuckas 17, Simas Buterlevičius 12, Artūras Milaknis 11.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Aktualu

Lauk iš patalpų vejamo Istorinės technikos muziejaus įkūrėjas: „Kauno valdžia mato tik pinigus“

Aktualu

Vilniaus žydai protestavo prieš LŽB pirmininkę F.Kukliansky: skundžiasi netinkamu pinigų skirstymu ir valdžios uzurpavimu

Aktualu

Šiukšlių krizę sostinėje lydi padegėjo šėlsmas – liepsnoja vienas konteineris po kito

15min tema Aktualu

„Šiukšlynų milijonieriai“: atliekų rūšiavimo gamyklos maitina buvusio viceministro A.Petkaus verslą

Aktualu

Tėvo per Sausio 13-osios įvykius netekęs R.Povilaitis apgailestauja dėl M.Gorbačiovo

Aktualu

Artėja lietuvių kalbos egzaminas: kelios naujovės

„Apie ką negalima kalbėti“ su rašytoju Herkumi Kunčiumi

15min studijoje – aktorius Marius Repšys: apie „Išvarymo“ fenomeną ir rašomą pirmą romaną

Gyvenimas

Vasaros avalynė: 3 modeliai, kurie turėtų atsidurti jūsų atostogų lagamine

Gazas

„Tesla“ žemėlapyje vejasi kaimynes – Lietuvoje bus du „Supercharger“ taškai

Aktualu

Su traukiniu Italijoje susidūrusio vilkiko vairuotojas grįžta į Lietuvą

Neringa Šiaudikytė triumfavo dainų konkurse Lenkijoje: džiaugiasi garbe ir 3,5 tūkst. eurų prizu

24sek

LKL savaitė: sugrįžęs „Žalgiris“, trileris Šiauliuose ir teisėjų klaidos

Braies ežeras – didžiausias ežeras Dolomitinėse Alpėse Italijoje

24sek

Pasaulis lenkiasi LeBronui: į finalą jis nuvestų komandą ir su zebru, skrudintuvu bei bulve

Kylie Minogue švenčia 50-metį: mėgaujasi sėkme scenoje, bet gyvenimo meilės dar nerado