Publikuota: 2012 lapkričio 27d. 20:36

BBL: „LSU-Baltai“ prieš estus spardėsi tik vieną kėlinį

Vytauto Mikaičio nuotr. / Rungtynių akimirka

Eilinį pralaimėjimą Baltijos krepšinio lygos (BBL) D grupėje patyrė Kauno „LSU-Baltai“ (0-6).

Be pergalių BBL pirmenybėse liekantys kauniečiai namuose 61:73 (13:11 9:18 12:25 27:19) neprilygo Talino „Kalev“ (4-2) krepšininkams.

Intriga egzistavo tik pirmąsias dešimt rungtynių minučių, po kurių aikštės šeimininkai buvo priekyje (13:11). Vos prasidėjus antrajam kėliniui, svečiai iš Estijos pradėjo dominuoti ir greitai susikrovė pranašumą, kuris po trečiojo kėlinio pasiekė 19 taškų pranašumą (54:35). Per likusį ketvirtį „LSU-Baltai“ dar pajėgė sumažinti atsilikimą, tačiau laiko visiškai pasivyti varžovus nepakako (61:73).

„LSU-Baltai“: Arūnas Sakalauskas 11, Šarūnas Vingelis 9, Vidmantas Sragauskis 8, Žygimantas Skučas 7, Paulius Malašauskas ir Mindaugas Stašys po 6, Arūnas Vasiliauskas 5, Tomas Urbonas 4, Taurantas Tamošiūnas 3, Šarūnas Beniušis 2, Edvinas Alunderis taškų nepelnė.

„Kalev/Cramo“: Gary Wilkinsonas 21, Frankas Elegaras (5 atk. kam.) 15, Gregoras Arbetas 9.